Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szívatja magát sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szívatja magát sok pasi társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Felmentem társkeresőre és borzalom volt.....jóval több férfi volt az oldalon, csomó levéllel bombázzák az ottani nőket, max nem vonzó nőknél lenne esélyed....

Legtöbb vissza sem írt vagy ha igen általában csak annyit írt, hogy bocsi nem téged kereslek...egy hét után elegem lett egyik este és azonnal töröltem magam...

Fogtam magam és kisétáltam a közeli parkba. Ott van egy kutya futtató, megláttam egy cuki beagle kutyust egy tök cuki szép lánnyal. Odamentem hozzá elkezdtem kérdezni a kutyáról. Elkezdtünk beszélgetni és tök szimpatikusak voltunk egymásnak nevettünk jól éreztük magunkat a beszélgetés végén elhívtam hogy este sétáltatás után mit szólna egy pohár italhoz a lány zavarban volt és mosolyogva igent mondott azóta körülbelül egy hónapja egy pár vagyunk.

Társkereső nála jóval rondább nők utasítottak el szóval nem tudom miért szivatják magukat az ottani férfiak élőben tényleg sokkal könnyebb.


2017. aug. 6. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Szerencséd volt. Sajnos jó pár város meg van halva. :/

31/f

2017. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen, az a vicc az egészben, hogy tegyük fel, a társkeresőn visszautasít egy nő. De ha ugyanezzel a nővel mondjuk az életben találkozol, lehet, hogy simán összejöttök. A netes társkeresők a való élet torz vetületei.
2017. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen szerencséhez,mint ami neked van,kb. olyan mintha az ötöslottót nyerted volna meg...

Olyan,hogy bejössz egy nőnek,alapból 1% esély van rá.

Aztán utána,hogy még beszélget is veled,és el tudod hívni valamerre,ismét 1%.

2017. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3. Baromira tévedsz, nem vagyok helyes, társkeresőn lehet így van amit mondasz de az életben nagyon nem......

Emberek inkább életben ismerkednek és valahogy a többség párban van.... egyáltalán nem szerencse csak ismerkedek

Te csinálsz valamit nagyon rosszul és azért éled meg ezt ekkora szerencsének

2017. aug. 6. 10:05
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Mert toketlenek. Es ahogy sejtem rondabbak is mint te.

Gratulalok. Mar jobb vagy mint a ffiak 90%-a ;)

2017. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. Igen én is ezt látom és akkor jönnek azzal a dumával hogy szerencse meg nem vagyok elég jóképű közben szerintem valami mást csinálnak nagyon rosszul
2017. aug. 6. 10:08
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert a való életben minden nő visszautasítja őket a külsejük miatt, és abban reménykednek, hogy neten ez hátha kevésbé számít. Pedig társkeresőn még magasabban van a mérce, ha nem vagy eszméletlenül jóképű, akkor még csak el sem olvassák az üzeneteidet.
2017. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

Tudod mit csinalnak rosszul?

H azt hiszik h egy no, akire 500an irnak egy nap, majd neki irnak pont vissza, es akkor holnaptol aso kapa nagyharang par kattintasbol

Pedig a ferfias viselkedes ettol fenyevekre van. Kis puhanyok azok.

Az en volegenyem anno 300 km-t utazott motorral h el9be talitton velem.

Erre a mai hapsik mar keptelenek lennenek legjava, mert elobe meg koszonni se mernek. De ezek csak takony emberek.

22L

2017. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7. És ezt egy két hónap után nem veszik észre?....jaa már értem miért vannak még egyedül, nem csak a külsejük miatt...más okok vannak itt
2017. aug. 6. 10:12
 10/17 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Aki társkeresőre, vagy netes ismerkedésre fanyalodik, az eleve nem férfi a szemükben. Csak egy fantom, aki vagy bókol nekik, vagy lek#rvaanyázza őket. Vagy egy statisztika, amikor rápillantanak a bejövő üzenetek számára. Férfiként magam sem preferálom az internetes ismerkedést. Baromság, félrevezetés, nagyotmondás, komolytalanság az egész.
2017. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!