Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos vagy nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos vagy nem olyan csinos nő társkeresőről összejön egy teljesen átlagos pasival akkor számoljon azzal hogy jó eséllyel megalkuvás van a háttérben?

Figyelt kérdés
Nagyon sok férfi van társkeresőn, egy átlagos férfi nagyon nehezen talál ott társat magának. Egy ilyen férfi nyilván csinos nőt szeretne onnan de esélye sincs náluk Ezért már nagyon ki vannak éhezve és lejjebb adják az igényeket csak hogy a nőhöz jussanak emiatt örülnek már egy duci nem olyan csinos nőnek is
2017. aug. 6. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem, viszont ha megjelenik a nő szemében egy elérhető jobb, akkor felkészülhet a megcsalás kellemes élményére.
2017. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem biztos.

Nem tudom, hallottál-e már szerelemről. Én most őszintén nem vágom, hogy az előző két szerelmemen mit ettem akkoriban, de amíg szerettem őket, addig ők voltak a leghelyesebb férfiak a szememben. Szó sem volt megalkuvásról.


Ja, és számít a külső nyilván, de nem annyira, mit ahogy te gondolod. Nyilván senki sem jönne össze igénytelen emberrel (kivéve aki ő maga is az.) A külsőn kívül azonban sok más dolog is számít egy kapcsolatban.


Az a baj, hogy itt gyakorikérdéseken sokan a kirakatba, meg a haverok/rokonok szeme elé választanának párt, amúgy fogalmuk sincs arról, milyen egy kapcsolat. :)


21/L

2017. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván megalkuvás, de azért működhet a dolog. Néha elképzelem, vajon milyen lehet vezetni egy Mercit vagy BMW-t, de az az igazság, hogy nagyon szeretem az öreg Suzukimat, mert mindig számíthatok rá.
2017. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Átlagos pasinak megalkuvás az átlagos lány? Szép :D

Egyébként meg nem megalkuvás

2017. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3


De ha most hirtelen azt mondnák, hogy nesze itt egy BMW vagy Lexus, tied lehet a Suzukiért cserébe árkülönbözet nélkül... Megtartanád-e a Suzukit?

2017. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt fújják mindenhol,hogy mindenki keresgéljen a maga szintjén.Ha meg így történik,akkor az már megalkuvás.Csak mert valaki nem fullos és nem lehet vele villogni.Persze a külső a minden.Szánalmas...
2017. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelemből jönnek össze, akkor nincs megalkuvás. Egyébként pedig igen, lehet!
2017. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!