Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi a normális, átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a normális, átlagos idő, ami eltelik tinderen addig, hogy legyenek matchek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Mindegy igazából mert aztán úgysem képes válaszolni sem szinte senki.Ha mégis akkor 2 mondat után amit 3 nap alatt sikerül kinyögnie magából tűnik el.

Mindenütt idióta nők vannak.

2017. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol laksz. Nyilván Budapesten vagy egy nagy városban könnyebb, gyérebben lakott területeken nehezebb.
2017. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
#1 nem a nők idióták, csak nem tetszel nekik :D Hogy külsőre, vagy belsőre, azt nem tudom, de én rendesen szoktam beszélgetni olyan pasikkal, akik tetszenek és szimpik is írás alapján, több randim is volt már onnan. Amúgy teljesen változó, hogy kinek mikor és mennyi matche lesz.
2017. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Adom az első véleményét. Kitörölheted a sok párral, ha utána tök ötletesen bemutatkozol, ráírsz, és "Szia, igen." - ennyit tud válaszolni. Aztán kérdezni szoktam egy-két dolgot, ami eltér az átlagostól, erre "aha", "én is", "ja". Ebből teszek 2-3 kört, ha nem nyitja ki a száját, akkor hagyom az egészet, és többet nem írok neki, vagy letörlöm.

20-30 párodból egy-kettő lesz az, akivel beszélgetni, találkozni is tudsz, úgy készülj.

2017. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És míg odajutok, hogy lesz 20-30 pár, egyáltalán lehetőséget kapva beszélgetést kezdeni, mennyi a reális idő, ami kell? Egy hét? Egy hónap? Vagy már az első napokban kellene?
2017. júl. 31. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én Frankfurtban dolgozom 42 vagyok vékony sportos Tinderen lett egy lány két hete e-mail ezek vele 31 éves Norvég származású és Ausztráliában él küldtünk azóta sok fotót egymásnak fogalmam nincs mi lesz belőle csinos fulos csak számomra kinéz vagy 25-27 évesnek van ilyen is gyerekek
2017. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem csinálsz valamit kiemelkedően jól, akkor egy-két naponta lesz új párod, szóval egy-két hónap. Nem úgy értve, ahogy itt szokták, hogy nem vagy "alfahím", hanem ha nem olyan ötletes a leírásod, vagy esetleg nem tűnsz kiemelkedően intelligensnek.
2017. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3


Ha nem tetszik neki, akkor miért húzta jobbra? Tudod, a match az az amikor MINDKÉT fél likeolja egymást...

Jobb magyarázatot is szülhettél volna.

2017. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van annak, hogy mindenki lepattintja. Ezért írtam, hogy a belsővel is lehet gond, nem tudom, de azt azért érzitek, hogy nem a 3 milliárd nő az idióta, ha egyiknek sem kelletek.
2017. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!