Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság ennyire ritka az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ennyire ritka az, hogy egy fiatal,20on éves, magára adó csinos lány erkölcsökkel rendelkezik?

Figyelt kérdés

Vannak fiú ismerőseim, haverjaim, akik közül tudom hogy sokaknak bejövök, de nekem barátom van, szóval engem nem érdekelnek úgy, csak mint haverok. És néha szoktak flörtölni úgy hogy a szex témát hozzák fel akár szóban akár facebookon. Én meg gyorsan leállítom őket, hogy hagyjanak a témával mert van barátom. Erre azt mondják hogy azokkal a lányokkal lehet erről a legjobban beszélni akiknek pasijuk van. Én meg leállítom őket, hogy hagyjanak a témával, mert tisztelem ennyire a barátomat hogy a háta mögött nem beszélek más farkáról, meg a szexről....


Ilyenkor meg padlót fognak, hogy milyen erkölcsös vagyok, és hogy ez nekik mennyire tetszik.


Ez manapság ennyire ritka lenne? (nem önfényezés miatt írtam ki...)



2017. júl. 15. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább visszafogottan vagy okos. Ha veled a szexről beszélnek akkor azért teszik mert ezt akarják, csak hazudnak hogy tetszik nekik az hogy te ezt nem akarod.
2017. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Csak hízelegnek, hogy még jobban a kegyeidbe férkőzhessenek...


Egyáltalán nem extra dolog nem flörtölni mással, ha kapcsolatban van az ember. Alap.

2017. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ennyire ritka.
2017. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy alap, de sokan megteszik.

Rajtam azért hűlnek el, mert kijelentem, hogy nem elégítek ki embereket Balaton Sound belépőért cserébe. Olyankor jön, hogy mekkora hazug szentfazék vagyok... :"D Mindezt úgy, hogy még a közelében sem voltam annak a fesztiválnak, és nem is akarok. :DDD


Ezt én is alap dolognak tartom, csak sok embernek nehéz elhinni, mert magukból indulnak ki, és a világ többi részéről fogalmuk sincs.


21/L

2017. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem annyira nem vagy erkolcsos, ha hagyod magad ezeknek a sracoknak. En akirol tudtam, hogy vonzodik hozzam, azzal nem vagyok joba. Elsosorban a kapcsolatom es magam miatt, masreszt en sose szerettem hulyiteni senkit. A pasik tobbsege hajlamos azt hinni, hogy csak nagyon kell akarni es probalkozni, mert a vegen ugyis beadja a derekat a csaj( foleg, ha nem is tartja a tavolsagot). Ez egyebkent nagyon sok kellemetlenseget tud okozni...
2017. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sok a hülye. Nekem itt egyszer írt egy pasi, amiben minősíthetetlen stílusban elküldött az anyámba, hozzátéve, milyen k... vagyok, biztos egy kövér pi..csa vagyok. Pedig csak egyszerűen nem értettem egyet vele a kérdésénél, nem voltam arrogáns. Visszaírtam, hogy lehet, hogy mások ezt elfogadják, de velem nem lehet így beszélni, és további válaszait ignorálom. Erre visszaírt, hogy ez tetszik neki, szimpatikus lettem....


Ilyenkor ez jut eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=vDO6IxYEl28

2017. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyire, Kérdező. Konkrétan ott tartunk, hogy a pökhendiség, kivagyiság, prosztóság, mások megalázása lett az etalon, az erkölcs meg a tisztelet pedig irtandó, megvetendő tulajdonságok lettek. Csodálatos egy világot élünk, mit nem mondjak.
2017. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!