Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mért nem kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mért nem kellenek a "jó fiú" kedves normális pasik?

Figyelt kérdés

Én egy jó lelkű és érzelmes férfi vagyok, türelmes és oda adó, normális srác. Olyan aki oda figyel a másikra és megértő. Lehet velem beszélni bármiről. Vágyom már egy barátnőre meg arra hogy megéljem a szexualitást. Ez is mutatja hogy nagyon törődök a lelki életemmel, nem úgy mint sok drogos alkoholista primitív kortársam (25/F).

De úgy érzem magamat társkeresés közben mintha láthatatlan lennék. Mindig lekoptatnak a nők, mintha nekik bármi szabad lenne.

Mert azt vettem észre hogy a csajoknak az igazi idióta bunkók kellenek csak. Csak az számít hogy kigyúrt meg gazdag legyen, a többi levan... A sok pénz éhes liba miért ennyire felszínes? Tényleg azt hiszik hogy egy bunkó csávótól értékes lesz a semmi kis életük? Hogy lehetnek ennyire buták?


Pedig tényleg nem vagyok el szállva, átlagos csajoknál próbálkozom kb. ilyen tipusnál:

[link]

Semmi szilikon mell meg szőke haj és kék szem, de semmi esélyem a sok bunkó, primitív pasas meg a nők ostoba felszínessége miatt.



2017. aug. 6. 16:06
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
30%

Mert az állatvilágból maradt ösztön, azt diktálja, hogy nekik az alfahímmel kell párzaniuk, ami a legnagyobb valószínűséggel védi meg a kölyköket, és a kölyköknek így jó génkészletük is lesz.


A bunkóság, nagyszájúság, kigyúrtság azt sugallja nekik, hogy azok alfahímek, a csöndes, kedves jófiú pedig bétahímnek tűnik nekik.


Na meg a pénz egy mindent felülíró tényező, de azt ki is kell mutatni hogy van, abban is a nagyszájúak(sőt akkor is gazdagnak tudják láttatni magukat, ha hitelből tankolnak a 20 éves BMW-be) a legjobbak, míg a "jófiú" lehet kőgazdag, de rejtegeti.

2017. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
6%
Egyszeruen oreg vagy. A normalis lanyok 18 evesen mar reg foglaltak, utana mar csak a selejt marad. Neha persze felszabadul 1-2 lany, jokor kell lenni jo helyen es akkor lehet hogy van 1% eselyed.
2017. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
10%
Köszöntelek a való világban. Én is ilyen ember vagyok, válásom után 4év volt normális barátnőt találni. De ha majd találsz is készülj fel a rendeset és jót hamar megszokja a másik. 3-4év után hanyagolni fog az a nő akivel élsz...
2017. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ezen az alfa hímes dolgon gondolkodtam. De nem-e lenne jobb a nőknek evolúciós tekintetben ha egy normális sráccal jönnének össze? Mert a bunkó csávó lelép a francba, a csaj egyedül marad és akkor egyedül kell a gyereket is nevelni. Nem úgy mint egy empatikus megértő srác, aki mellettük maradna. Tényleg ennyire ostoba ösztönlények? Ez már nagyon kiakaszt!
2017. aug. 6. 16:22
 5/55 anonim ***** válasza:
0%

"De nem-e lenne jobb a nőknek evolúciós tekintetben ha egy normális sráccal jönnének össze?"


Manapsag lehet. De miota az emberi faj letezik az empatikus puhanyok nem ertek meg a felnott kort, csak az utobbi nehany evtizedben jellemzo ez.

2017. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
53%

Most le fogtok pontozni, de leírom a választ. Nekem nőként sok idő kellett hozzá, hogy erre rájöjjek, hátha a valakinek segít. Senki, se nő, se férfi nem szereti azt aki nem áll ki magáért, nem tiszteli magát (nem összetévesztendő az agresszív vagy a nagyképű magatartással). Mindkét nem szereti az apró kihívást a kapcsolatban, ez csak úgy megy, ha te magad tartod magad valamire. Nem állítom, hogy nincsenek a pénzre vagy az izomra menő nők, de ők a szilikonmell kategória nálam, így mehet a zsák a foltjához.

Az értelmes nők, a magabiztos, intelligens, humoros pasikat keresik, a többi (kinézet, pénz ezek mögött sokadlagos). Szerintem a férfiak is ezt keresik. Valljuk be, ki szeretné éveken keresztül a másik lelki bajait, kisebbségi komplexusát hallgatni, ha beszélgethet számára érdekes témákról, vagy jól érezheti magát valakivel, aki megnevetteti.

Légy talpraesett, de nem agresszív, mond el, ha valami nem tetszik, de ne duzzogj, vagy nyafogj. Ne sajnáld önmagad, hanem fogadd el, vagy ha nem tetszik tégy azért, hogy jobb legyél.

2017. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
25%
6os ezzel csak az a baj, hogy ha ilyen is egy férfi kevés nő az aki ezt ki akarja tapasztalni társkeresőn ha nem elég jó hozzá a külső. Engem munkahelyen meg egy baráti társaságban ahol régen buliztam. Nagyon jó, magabiztos, táncolni szerető férfinak tartanak. De a társkereső egy húsbolt oldal, nem kék szemű, kocka hajdú, akkor minek ismerjem meg? Így gondolkodik ott a nők 95%a...
2017. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
51%

Ha csak olyan nőkkel akadsz össze akiknek a pénz, agresszivitàs, bunkósàg az ideàljuk, akkor el kéne gondolkodni miért pont őket szúrod ki mindig. Mindenki olyat keres aki tetszik neki és akivel úgy érzi egymàshoz valók. Te ezt még nem talàltad meg de próbàlkozz. Ha nem teszed esélyed sincs.

Hidd el sok nőnek van màs ideàlja. Nem mindnek az kell amit leírtàl.


Valamit nagyon rosszul csinàlsz vagy rossz helyen keresgélsz , csalódtàl ezért âltalànosítasz és a nőket hibàztatod. Na, a nők az ilyen önsajnàló, hisztis, vinnyogó , másokat okoló kisfiúkat nem szeretik.

2017. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
79%

"Én egy jó lelkű és érzelmes férfi vagyok, türelmes és oda adó, normális srác."


-->

"sok pénz éhes liba miért ennyire felszínes"


"Hogy lehetnek ennyire buták"


"nők ostoba felszínessége miatt."


Tényleg, maga vagy a kedvesség. Önismeret lvl 100. Az a legnagyobb baj, hogy legalább akkora bunkó vagy, mint akikről beszélsz, de se pénzed se jó külsőd nincs. Mit tudsz nyújtani a frusztráción kívül?

2017. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
37%
Mert unalmas a nők számára. Kiszámítható és odaadó, így nincs benned semmi kihívás. A nők, főleg a te korosztályodban egy jól kinéző, domináns személyiségű, saját érdekeit szem előtt tartó, küzdeni tudó, kockázatot vállaló férfit keresnek, aki lerendezi őket az ágyban és aki mellett folyamatosan lehet izgulni mikor lép le/kivel csal meg éppen, mivel ez élteti őket. Arról nem is beszélve, hogy a nők egy jó része kifejezetten igényli, hogy rosszul bánjanak velük. De nem aggódj, majd amikor eljön a családalapítás ideje, pont az ún. stabíl pasira van szükségük a nőknek, mivel a gyerekneveléshez megbizható pénzforrás kell és nem 200-al döngetni egy motorosba kapaszkodva, úgyhogy majd akkor meg fognak találni.
2017. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!