Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy pasi mellett sem megállapodni?

Figyelt kérdés
Másfél éve nem volt 2 hónapnál hosszabb kapcsolatom. Elkezdek ismerkedni valakivel, találkozgatunk és ha kölcsönös a lelkesedés, akkor rámjön a menekülhetnék, hogy én ezt mégsem akarom, inkább még ismerkednék másokkal is, unalmas lenne nekem egy pasi mellett leragadni...olyan is volt, hogy én zúgtam bele a srácba, ő nem, vagy fordítva. Elég paradox ez az egész, mert már jó lenne egy fix társ, akivel összebújhatok esténként és szerelmes lehetek, de mikor lehetne, inkább meggondolom magam...ez miért van? (21 vagyok)

2017. aug. 5. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Valamiért megijedsz az utolsó pillanatban a kötöttségtől. pedig egy együttjárás nem biztos, hogy örökre szól. (többnyire nem is)

Tehát fogd fel úgy, hogy egy ideig együtt lesztek, és később szétmentek majd.

2017. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg szerinted itt meg tudja valaki válaszolni?

Már a kérdésed kiírásából is látszik, hogy teljesen irreális ember vagy, át sem gondolod a dolgokat.

2017. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván átgondoltam, de foglalmam sincs, mi okozhatja. Gondoltam, ha valaki élt már át hasonlót, tud választ adni. Ha te nem tudsz, akkor ne írj értemetlen választ :D
2017. aug. 5. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!