Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi okból nem jönnek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból nem jönnek össze a kis keresetű csóró nők a csóró férfiakkal?

Figyelt kérdés
Miért nem találnak egymásra manapság már a hasonló társadalmi "státuszban" lévő emberek? Pár évtizeddel ezelőtt miért ment ez, mint a karikacsapás(az én szüleim is ilyenek pl), manapság miért nincs igy?

2017. aug. 6. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem miért kéne mindenki azonos "státuszú", keresetű emberrel összejöjjön..? Rengeteg olyan párkapcsolat működik sikeresen (köztük az enyém is), ahol az egyik fél többet keres, mint a másik. Nem csak az a működőképes és élhető párkapcsolat, ahol ugyanúgy keres mindkét fel.
2017. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert ma már csak ribik,társas kapcsolatra alkalmatlan,elviselhetetlen hárpiák,vérszívó dögök vannak és a nemzetközi helyzet csak fokozódik.
2017. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Mert ha már az egyik fél szerencsétlen, akkor legalább a másik keressen annyit, hogy ne haljanak éhen és el tudjanak járni programokra, esetegesen a későbbi gyerek ne csak szakadt ruhákban tudjon iskolába menni majd.

És általában a pénzes férfiakat kevésbé zavarja, hogy a nő nem vitte valami sokra.

2017. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A nem az idén nyáron barnultak mindig megtalálják egymást, plusz a szegény rétegben élő fehér emberek is megtalálják egymást, nyugi, csak te róluk azért nem értesülsz, mert nem ott élsz, és mivel nekik nem telik netre, ezért ők nem tudnak itt a gyk-n panaszkodni, ellenben, más meg itt rinyál!
2017. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Nem értem miért kéne mindenki azonos "státuszú", keresetű emberrel összejöjjön..?"


Akkor egy csóró férfi nem lehet boldog?! Szép új világ...

2017. aug. 6. 20:02
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Attól, hogy valaki csóró még lehet igénye pénzre.
2017. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Ne haragudj, de ki mondott olyat, hogy nem lehet boldog?? És miért is ne lehet?ne Nem értem... Egyébként szeretem ezeket a "csóró vagyok, ezért nincs senkim" típusú embereket, akik panaszkodnak, ahelyett, hogy például keresnének akkor egy jobban fizető állást.. Ha már ennyire a pénzre fogják a sikertelenségük.
2017. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

És honnan veszed, hogy nem történik ilyen? Mert körbenézek a kollégáim között és a baráti körömben és bizony ez így van - mármint suba a subával, guba a gubával, hogy ne kelljen szépítve körbeírnom...

...ahol jelentős eltérés van, ott valami egyéb dologban kompenzálódik, pl. csóró, de kifejezetten okos csajszi - jól szituált srác.

2017. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Azért, mert hiába nyomatják itt a "suba subához, mindenki a saját szintjén keresgéljen" demagóg lózungot, ők maguk természetesen nem tartják be. Úgy kell érteni, hogy "nekem ide a jócsajt/jópasit, de az átlagférfi/átlaglány az kussoljon, fogja be a pofáját, érje be azzal, amit kap"

Sokat képzelnek magukról.

A gazdag pasasokat egyébkét tényleg nemérdekli ha a nő kiskeresetű.


Ahogy mondod,Kérdező, manapság egy csóró férfi eláshatja magát. Na nem mintha olyan sokat veszítene azzal, hogy nem jönnek össze vele az anyagias lányok :D (bár ők nagyon szeretnék azt hinni)

2017. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rosszul látod kérdező!

Ma sincs ez másként mint régen.

Annyi változott, hogy az emberek többsége nem tud kommunikálni, odafigyelni a másikra.

Én fénykoromban kirándulni, biciklizni, sportolni, sétálni jártam, a hónap majd minden napján ismertem meg új embereket.

Kérdezd meg magadtól, vagy egy pesti fiatalt, mikor volt utoljára a Margit-szigeten sétálni?

Mikor ment le focizni a haverokkal?

A számítógéptől nem látod az erdőt az a baj.

Állj fel és járj....

2017. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!