Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Rinyálás vol.4351, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Rinyálás vol.4351, aki nem vevő rá, ne olvassa el! ) Miért járok én MINDIG így a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Szépnek mondott, de elég visszahúzódó nő vagyok, nehezen ismerkedem. Az a problémám, hogy ha kinézek magamnak valakit, és már el is jutunk odáig, hogy beszélgetés, barátkozás, de a fiatalember aztán épp az orrom előtt összejön valaki mással. És már nem tudom, hányszor megtörtént ez. Most sokadszorra. Elegem van. Mondja meg valaki, mit csinálok rosszul? Nem mutatok egyértelmű jeleket? Nem vagyok eég rámenős? És ha az lennék, az nem ijesztené el a férfiakat? Vagy egyszerűen így jártam?

Most nagyon bánatos vagyok, és megszakad a szívem, hogy azt kell néznem, hogy a vágyaim tárgya mással van együtt. És ez már a sokadik ilyen alkalom.


28/N



2017. júl. 11. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%

"Vágyaim tárgya"

Régen rossz, hogy tárgyként tekintesz a pasikra.

2017. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Türelem, meg fogod találni azt, aki neked való, és kölcsönösen érdeklitek egymást. Főleg, ha így folytatod, és aktívan ismerkedsz. Elhiszem, hogy rossz érzés mással látni, de ez most egy ilyen szerencsétlen időszak. Én is ilyenben vagyok most.


23/F

2017. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Dehogyis tekintek tárgyként a pasikra! Talán nem ismerted a "vágyaim tárgya" kifejezést? Teljesen más dolog a kettő.
2017. júl. 11. 20:51
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát ezt ennyi alapján meg nem tudnám mondani. Lehet, hogy nem adsz egyértelmű jeleket, és nem esik le nekik, hogy nyitott lennél valamire. De ezt látni kéne, vagy legalább pontosabban ismerni a történetet. Ha visszahúzódó vagy, akkor könnyen lehet, hogy akár azt a látszatot keltet, hogy nem érdeklődsz, holott csak nem nyílsz meg.
2017. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerencse, hogy itt kérdezed, mert mi innen teljesen jól meg tudjuk állapítani a probléma forrását.
2017. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az lehet a bajod, hogy nehezen ismerkedsz, így lemaradsz a "járatról". Pontosan miben nyilvánul ez meg ? Passzív vagy, visszahúzódó esetleg bizalmatlan ? Ha ezt tudod, írd le, úgy könnyebb tanácsot adni.

30/f

2017. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem azt szokták erre mondani a nők, hogy biztos nem vagyok elég rámenős, elnyomorékoskodom az egészet. F
2017. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra tudok csak gondolni, hogy nem látszom elég érdeklődőnek. De ha annak látszanék, akkor nem lehet, hogy az meg már túlzás lenne? Nem akarok "rámászni" senkire, nem akarom, hogy kellemetlen legyen neki a közeledésem.
2017. júl. 11. 21:06
 9/21 A kérdező kommentje:
Jah, én is "elnyomorékoskodom"... de miért????
2017. júl. 11. 21:07
 10/21 anonim ***** válasza:

Talán lepd meg egy kis palacsintával a leendőt az egyértelműség kedvéért;)


Igazából nem "dőlsz meg" elég gyorsan szerintem, ez a bajuk.

Örülj neki, hiszen nem is hozzád valóak voltak lényegében:)

Keress tovább;)


Én örülnék a palcsinak;)

2017. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!