Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ha az ideális pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha az ideális pasi számotokra megbízható és hűséges, miért látni titeket zömében mégis olyan férfiakkal, akik ránézésre abszolút nem ezt a képet sugallják?

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

"ránézésre" itt van a kutya elásva...

ezt nem tudod ránézésre megállapítani

2017. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Ha egy pasi csajozógépnek/macsónak néz ki, akkor nem tudom azt gondolni róla, hogy csak a párja létezik számára és senki más. Szerintem itt simán csak arról van szó, hogy a nők szeretik lehetetlen alakokba belemagyarázni az általuk vágyott tulajdonságokat. Ha valakiről lerí, hogy megbízható és hűséges, az nem kell nekik, csak az, akibe ők képzelik ezt bele.
2017. júl. 11. 09:30
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Hogyan rí le valakiről, hogy megbízható és hűséges? Milyen külső jegyek alapján lehet ezt biztosan tudni? Világosíts fel kérlek, mert ez tényleg érdekel!
2017. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Egy szolidabb, hétköznapibb külsejű pasiról inkább feltételezed ezt, mint egy napszemüveges, tetovált, nyakláncos, fülbevalós, kigyúrt, luxusautós pasiról, nem?
2017. júl. 11. 09:43
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az exem szolid, jó fiús külsejű volt mégis megcsalt. Most akkor ez hogy is van?


Ez butaság, a külseje alapján senkinek nem lehet megállapítani a hűségét. Se férfinak se nőnek.

2017. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Mert jobb 75%-ban birtokolni egy budai villát, mint 100%-ban egy ózdi vájogházat.
2017. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Kulcsszó: "feltételezed". Ahogy azt is csak feltételezed, hogy a kigyúrt, tetovált férfi félre fog lépni.


Amúgy ilyen luxusautós kigyúrt pasast egyet sem ismerek, míg átlagos férfiakat igen. Többségüknek van párja, tehát nem igaz, hogy a nők többsége gazdag kigyúrt macsóval van együtt.

2017. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

mondjuk azért kicsit nagyobb az esélye a megcsalásnak egy olyan férfinél, aki ha belép egy terembe, akkor rögtön hallani a lefelé csúszó női bugyik hangját, mint egy átlag férfinél


De a nőismerőseim mindig megmagyarázzák, hogy ők is tudják, hogy a srác nagy punci mágnes, és élt is mindig a lehetőségekkel, de most megváltozott, most benne megtalálta az igazit, ennek a korszaknak vége :)


(a kedvencem, amikor a nagyon intelligens, de kis szürke egérke kolléganőm pontosan tudta, hogy 2 hétnél tovább még egy csajt sem tartott meg a pasas, utálta is ezt a típust, aztán mikor végül valami miatt Casanova rá vetette ki a hálóját, akkor csak beállt a sorba ő is, és megkapta a maga 2 hetét. Pedig előtte ment az esküdözés, hogy ennél undorítóbb férfi típust elképzelni sem tud. Szóval innen lehet tudni, de mégsem számít)

2017. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Csakhogy a nők által leírt, ideális pasitól nem nedvesedik a punci. A normális, monogám párkapcsolat szempontjából legkevésbé ideális férfiaktól viszont annál inkább. És ahogy 6-os találóan fogalmazott, a nők inkább osztozkodnak egy-egy rendkívüli férfin, minthogy összeálljanak egy átlagos adottságú, hüséges férfival.
2017. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom akkor nőként lehet velem van a baj,hogy hűséges pasival járok :D Valóban szolidabb kissé,és? De a feltételezéseddel szemben a nagynénémnek amolyan "álom pasija van" akiről külsőre az rí le,hogy állandóan csajozik. Nagydumás a fiú,helyes és pénzből sem szűkölködik. Viszont romantikus alkat,ha együtt vannak a nagynénémmel,akkor rá se néz másra.


Egyszer voltam vele kettesben is és csak róla tudott ábrándozni. Szerintem annak ellenére,hogy "macsó" külseje van valakinek nem egy csalfa dög. A feltételezésed itt hibás a számomra.

2017. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!