Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes lettem a csajba a sarki CBA-ból? Nem tudom elfelejteni, nem tudom, hogy hogyan szedjem fel!

Figyelt kérdés

Új csaj, mostanában mindig a kasszában ül.

Gyönyörű arca van, hófehér fogai, szőke hosszú haja.

Az ilyeneket fenntartással kezelem, hogy nem-e egy vihogós, üresfejű ribi.

De aztán meghallottam, hogy milyen intelligensen beszél a vásárlókkal.


KÉREM NE RAKJA FEL A SZALAGRA A KOSARAT, HANEM PAKOLJON KI BELŐLE. MERT ÍGY NEM TUDOM LEHŰZNI A TERMÉKEKET.

Azt hiszem itt zúgtam bele.

Nagyon édes hangja van amúgy, és top teste. Sovány, mégis jó a feneke nagyon. Ahogy ül még úgy is eszméletlen a combja meg az egész látvány felülről.


Próbáltam a nevét leolvasni, de nem rémlik, hogy lenne rajta névtábla. Szokott mosolyogni, lehet bejövök neki, nem tudom.


Szokott néha árut tölteni is. Arra gondoltam mondjuk, hogy odamegyek a csalamádéval vagy nem tudom, és kérdezek valamit róla. Akkor megvan a téma, de hogyan tovább.



2017. aug. 7. 00:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Fuh nem tudom az ilyeneket én sem, és mindig csak őrlöm magam a rengeteg kihagyott alkalmon, pedig nem lenne veszíteni valónk.
2017. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

a, könnyed mozdulattal letekered a csalamádé fedelét és pikniket rendeztek a savanyúságosztályon


b, megkérdezed, hogy meginna-e veled valamit a szabadnapján


c, felajánlod, hogy fél óráig pakolgatnál vele szívesen csalamádésrekeszeket a raktárban

2017. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

"Mit csináljak, ha szerelmes lettem a csajba a sarki CBA-ból?"


A kasszás Erzsibe?

Hörr!


Nókomment.

2017. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A legrosszabb ***** válasza:
54%

Nekem is rögtön Kasszás Erzsi ugrott be. :D


[link]

2017. aug. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%
Marhák,Kaszás Erzsi nyaral...
2017. aug. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Kóboráramszelidítő ***** válasza:

A kedves mosoly csodákra képes!

Visszamosolyog?

Kezdj el kommunikálni! (kérdezz valami egyszerűt!)

Veszi a lapot?

Ad neked kedves mosolyt?

A kasszás lányok reggeli szépsége sokhelyen sugárzik! :)

2017. aug. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
15%
És csodálkoznak a férfiak, hogy kikosarazzák őket :D Talán ha nem a r.banc külsejű csajokat vennétek csak észre...
2017. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
62%
#7 Szoval szerinted egy hosszu szoke haju, feher fogu es szeparcu lany mar rbancos kulseju... Erdekes.
2017. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
38%

Aham, hát biztos nincs senkije, ha ennyire jól néz ki. IIIIgen, kérj tőle randit, legyél te aznap a 33. jelentkező.


Idióták.

2017. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
83%
Ha meg sem próbálja, akkor lesz idióta. Aki nem tesz semmit, ne várja hogy a sült galamb a szájába repüljön. A masik meg, hogy nyilván olyannál próbálkozunk, aki tetszik. Lányok is olyanokkal foglalkoznak csak, aki bejön nekik. Erről kár vitatkozmi.
2017. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!