Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha itt ismerkedtek lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt ismerkedtek lányok, akkor melyik a jobb ha már az elején nyilvánvaló, hogy a másik ismerkedni szeretne. Vagy ha ez majd a beszélgetések közben derül ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem valami kérdés kapcsán kaptok/írtok egy privát üzenetet.
2017. aug. 7. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

A direkt ismerkedésre nem válaszolok, ha válasz kapcsán írnak valami normális üzenetet, arra maximum egyet válaszolok vissza, ha kapok választ, arra már nem.

Már elfogytak az oldalról a normális férfiak, nem kívánok senkivel se beszélőviszonyban sem lenni :D

2017. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez fedi az itteni valóságot, legalábbis ezt tapasztalom a levelek alapján amit küldök vagy kapok.
2017. aug. 7. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam írni senkinek, nem ismerkedni vagyok itt.


Ha nekem írnak, válaszolok, és igen, jobb ha az elején tisztázzuk hogy ki mit szeretne. Ha elmondja hogy ismerkedni szeretne, én elmondom hogy én nem, nem akarom x idő után megkapni hogy átb*sztam, vagy húztam az idejét.

2017. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elképzelhetőnek tartod, ha nem ismerkedési szándékkal kapsz levelet hanem valami egészen más téma miatt és abból egy beszélgetés alakul ki amiből később esetleg több lesz ?
2017. aug. 7. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha már az elején nyilvánvaló.
2017. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


A beszélgetéssel nincs baj, közös érdeklődés alapján például most is dumálok innen valakivel.


De azt ugyan úgy tartom hogy nem az ismerkedés a célom, én nem ígérek semmit senkinek, ha a későbbiekben többet szeretne a másik, akkor ez van, én korrekt módon tisztázom az elején.

2017. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában az elején levágom az ismerkedési szándékot, akkor is, ha nem egyenesen azzal jön valaki. Viszont nem szeretem, ha valaki egyből F1 sebességre kapcsol, hiszen itt idegenek vagyunk egymásnak.
2017. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Gyakran előfordul, hogy elkezdünk irkálni és egyszer csak abbamarad az egész.

Nem az zavar ha azt mondja valaki, hogy nem, hanem ha szó nélkül valaki lelép.

2017. aug. 7. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!