Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy az átlagos férfiak nem unják meg az internetes társkeresést?

Figyelt kérdés

Felmentem átlagos férfiként egy internetes társkereső oldalra.

Írtam nőkre, de nem válaszoltak nagyon, kb. 3-4 írt vissza, de azzal is unalmas volt semmi egyénisége nem volt a lánynak.

Kb. egy hétig bírtam és töröltem onnan magam, mert egy hét után már baromi unalmas volt mindig keresni a nőket írni nekik levelet stb.... aztán nem válaszoltak, aki meg írt az unalma volt....


Olyan sok átlagos férfi van több hónapja ilyen oldalakon és folyamatosan keresik a nőket és írnak rájuk, hogy lehet az hogy ezt nem unják meg? Ti nem unjátok?


2017. aug. 7. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Még mindig jobb, mint élőben leégetnem magamat közönség előtt. Itt legalább a nagy számok törvényében bízhatok. Unalmasnak unalmas, de még inkább érthetetlen, hogy miért vannak fent olyan nők, akik nem válaszolnak a levelekre, de kevésbé megalázó, mint élőben, úgyhogy inkább a kisebbik rosszat választom.
2017. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Én feladtam, így nem vagyok fent. A nők nagy része csak azért regisztrál, hogy mutogathassa magát és dagad a melle ha napi 100 olyan levelet kap amiben dícsérik...
2017. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy öngerjesztő folyamat. Mert az átlagos férfiak minél sikertelenebbek, minél rosszabb a válaszadási arányok, annál jobban rágörcsölnek és rápörögnek és annál több levelet küldenek szét. Emiatt egyre több és több levelet kap egy nő, ezért egyre kevesebbre tud válaszolni, így egyre rosszabb és rosszabb lesz a válaszadási arány.
2017. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Leírom neked az általam tapasztalt nagyjábóli arányokat. 200 megkeresésre, jut 50 válasz. Ebből 10 aránylag normális. Ebből össze lehet hozni 3-4 randit, jó esetben.

Ebből 1 csókot, és nulla dugást. Utóbbihoz 500 levelet kell megírni. A kitartóbbak ezen dolgoznak, de lehet, hogy még csak 80, vagy 130 levélnél járnak. 42/F

2017. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Megunni? Ne szórakozz. :D


Egy hete visszakedvelt egy csücsörítős, műszempillás lány, akit szinte biztos, hogy nem én kedveltem (tehát superlike-olt?). Ráírtam, elmondtam, mivel foglalkozom, megkérdeztem, ő mivel, és mit csinál hétvégén, mindezt fél oldalban. Tinderen ez néhány sor, erre jön a válasz, hogy tetszik neki a "kis regényem". :D Leírta, hogy kasszás, aztán visszaírtam, hogy én is voltam.

5 nap múlva eszébe jutottam, megkérdezte, milyen gyakornok vagyok. (Ki van írva munkahelyként az adatlapomon!) Leírtam, megkérdeztem ő mivel szeretne később foglalkozni (remélve, hogy nem a pénztárgép mögött szeretné leélni az életét): "Hat szepsegiparba". Itt jött el a pillanat, amikortól már tudtam, hogy nem fog olyan irányt venni a beszélgetés, hogy bármit is akarjak ettől a nőtől, de egy párbeszédbe még senki nem halt bele, szóval gondoltam, folytassuk. Megkérdeztem, azon belül mihez ért, azt írta, semmihez, de szeret sminkelni. :D Mondom, ez egyre jobb, ezt kár veszni hagyni, úgyhogy gondoltam, folytassuk Facebookon.

Felvettem, két-három üzenetváltás után megkaptam, hogy tetszem, "de nem azért, hogy ágyba bújjon velem, és [...dobpergés...] belsőleg is SZINPI vagy"! Ejj, mondom, you know nothing, kasszás Judit, de felajánlottam neki, hogy kíváncsiskodhat, elvégre nem szégyellek semmit. Erre jött a válasz, hogy ha nem érdeklődök, akkor ő se fog. Nézegettem, hogy milyen oldalakat kedvel, hátha találok valami érdekeset, de százával voltak sminktermékek, utazásos oldalak, meg magasröptű életmód-tanácsadó oldalak (elég duci a lány, és engem ez önmagában nem zavar). Megkérdeztem, mivel váltottam ki a szimpátiáját ilyen rövidke beszélgetés után, és utaltam arra, hogy miért tőlem várja a csodát, hiszen ő is kérdezhetne. Írt három pontot, remélem többet nem fog, mert letiltom. 20 éves.


Ez csak egy a sok közül. Tele vagyok hasonló sztorikkal, sajnos amilyen jót nézek ki az emberekből, néhánnyal találkoztam is. :D Borzasztó a felhozatal, és belegondolni, hogy elvileg azt kellene keresnem, akivel közös élményeket gyűjtünk, otthont alakítunk ki, családot alapítunk, ijesztő és elkeserítő. Semmi humor, nulla kommunikációs készség (egyébként ő kommunikatív pasikat keres a leírása szerint, már mindent értek! :D), beszélgetésre alkalmatlanok, a többibe meg már bele se megyek, mert kapcsolaton belül meg aztán végképp elszállnak a fejeik fölött az elvárásaim.


23/F

2017. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az átlagos férfiak azért nem unják meg az interneten ezt a társkeresési lehetőséget,

mert nem tudnak kitűnni a lányokhoz képest! Nekik több hónap eltelik,

mire akad egy megfelelő lány a horogra. Ezért nem tudják unni! Mert hónapokig keresgélnek.

A lány meg akár össze tud hozni egy nap alatt egy randit. Nagyon rosszak az arányok!


A lányoknak több az esélyük, hiszen rájuk többen "mennek".

Ők tudnak "bizonyos" dolgot villantani, s mint tudjuk, a férfiakat könnyebb irányítani ez véget.


A férfiak is tudnak felmutatni dolgokat! Például: kocsi, motor, kigyúrt test, sorolhatnám.

Ezeknek a személyeknek is vannak vonzó hatásaik a lányok szemében.


Vannak azok a személyek akiknek nem adathatott meg ezek a lehetőségek.

Ők már nehéz helyzetben vannak! Legyen az illető fiú, vagy lány.

Ők aztán írogathatnak egész nap a másik félnek, és várhassák azt, hogy hátha

összejön legalább egy beszélgetés, egy hét leforgása alatt!


Bevallom, én is fent vagyok egy ilyen oldalon. Azért is, hogy lássam mi a helyzet!

30-lányból vissza ír 1 darab illető, ha[!], egyáltalán vissza ír. Ennyire rossz a helyzet!

2017. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A legrosszabb ***** válasza:
91%
#5: Neked is feltűnt már, hogy interneten a csajok nagyon nagy része iszonyatosan rühell nem tőmondatokban megfogalmazott, logikusan szépen levezetett, tartalmas bemutatkozásokat, írásokat, cikkeket olvasni? 100-ből 98 egészen biztosan. A te sminkesed lehet, hogy csak egy félig-meddig kivételnek számító forma volt. :D
2017. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Feltűnt, hogy a tinderes lányok nagy része olvasás- és írásképtelen, annak ellenére is, hogy aszerint húzom jobbra és balra, hogy vajon intelligens lehet-e, vagy sem.

De legrosszabb, azért téged sem kell ám félteni, ami a korlátolt gondolkodást illeti. :) Tény, hogy elég botrányos a felhozatal, de nőgyűlölettel nem leszel beljebb.


#5

2017. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A legrosszabb ***** válasza:
66%
#8: A gyűlölködésem teljesen független attól, hogy a muskátlik 99%-a egy összetett mondatot is képtelen nemhogy értelmezni, hanem egyáltalán végigolvasni. Egy hárombekezdéses, egyszerű HVG-s, vagy indexes cikk igen komoly megpróbáltatás nekik, pedig ezek egyáltalán nem számítanak az online újságírás csimborasszójának.
2017. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

3-4 nő írt vissza. Mennyiből, 10, vagy 100-ból? Nem mindegy az arány.


Én unom, de egyenlőre nincs más.

2017. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!