Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy teljesen átlagos öltözetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen átlagos öltözetű és megjelenésű, átlagos keresettel rendelkező vékony, vagy ducibb férfinek mennyi esélye van megtalálni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Biztosan lesz aki hülyeségnek találja a kérdést, de sokszor látom, hallom pl. ezen az oldalon, vagy csak amúgy a nagyvilágban vékony vagy duci testalkattal rendelkező férfiaktól, vagy átlagos keresettel rendelkezőktől, hogy nekik sosem lesz egy nő az életükben. Most úgy mindenféle vita keletkezése nélkül, csak megkérdezném az itt böngésző nőktől, hogy őket mennyire befolyásolja a párkeresésben a kereset, vagy a külső? Mennyire elfogadóak, ha egy férfi vékonyabb vagy testesebb az átlagnál? Esetleg van, aki vonzódik is valamelyik kategóriához? És mennyire számít egy férfi viselkedése, és jelleme?

2017. aug. 7. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az ilyen embernek az önbizalmàra kihat ez, akkor szinte esèlytelen. De ha nem ekörül forog az eleted, minden gond nèlkül talalhatsz pàrt.
2017. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj le egy nagyobb tescoba szombat delelott es nezd meg hany atlagos pasi van ott gyerekkel meg feleseggel.
2017. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2


A pl. túlsúlyos férfi nem átlagos.

2017. aug. 7. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Tulsùly függő is a dolog. Mennyi az a plusz súly? Molnàr Krisztiàn jelleg vagy max 4-6 kg? Ugyanis magam is voltam irtò kövér, akkor nem volt senkim, most hogy már csak ugy kb 5 kg pluszom van, ìgy van baratnőm.
2017. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont annyi,mint bárki másnak. Ha a sors úgy akarja. Ha úgy terveztük meg születésünk előtt, hogy az utadba sodródik valaki. Esetleg egy darabig, vagy nagyon sokáig még pont a magányt akartad megtapasztalni, megismerni. Állítólag a szerelem az mindig sorsszerű. Akitől ezt hallottam, azt is mondta, hogy csak mindig készen kell rá állni -egy ilyen mondata is volt. De amúgy nemtom, ezt lehet, hogy két külön embertől is hallottam.
2017. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét elképzelt alak, egy szimpla kövérebb, "mackós" férfi típusra gondoltam a túlsúlyos alatt.
2017. aug. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!