Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kezdjek ismerkedni?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok,volt már barátnőm,de mikor szakítottunk akkor tetteit nem tudtam megbocsájtani ( érzelmileg megcsalt,állandóan piszkált a végén persze nem hagytam magam,de értelem szerűen azért össze törtem )akkor sokáig úgy voltam jó akkor majd keresek egy lányt,és ha ő megtehette akkor én megteszem mással hogy bántom megalázóm,nagyon bezárkoztam nem is igazán csajoztam,persze utána már éreztem hogy kéne valaki,de úgy éreztem szemétség csak azért párt keresni hogy legyen,mostanra érzem úgy hogy teljesen túltettem magam,de nem tudom hogy is álljak neki párt keresni mert pl szórakozni nem járok.
2017. aug. 8. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott ahol vagy es lanyok is vannak.
2017. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mi érdekel? Mit csinálsz szívesen?

Járj el sportolni, táncolni, mindenféle klubokba, ha van kutyád vidd el sétálni és ismerkedj a többi kutyással (hihetetlen jó módszer főleg ha vidéken laksz), menj el otthonról. Vegyél részt különféle rendezvényeken - nem feltétlen koncerteket meg hasonlókat értek ez alatt. ha szeretsz olvasni ott van pl. a könyvfesztivál. Ha még tanulsz nyáron mehetsz diákmunkára, év közben meg minden adott. vegyél részt minnél több fakultatív programon. Haverjaid barátaival is megismerkedhetsz, aztán meg azok barátaival...


A lényeg hogy ne otthon ülj hanem mozdulj ki. Olyan helyekre ahol nyitottak az emberek (nem szerencsés az utcán leszólítani valakit, bár az is végződhet jól)

2017. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22 évesen még simán leszólíthatsz vadidegen csajokat is, az nem ciki. Viszont 30 évesen már nagyon gáz ott általában kell legyen valami közös dolog, ami összehoz. Mondjuk én már ismerkedtem törött kezű lánnyal a kórházban is, amíg várni kellett :D, de hát ott ugye egymás mellett ültök, aztán mindenki kur**ra ráér.
2017. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne társkeresőn tedd, hacsak nem vagy über jóképű, különben esélytelen vagy, hiszen az a nőknek van kitalálva, meg a bugyiszaggató macsóknak, akik a kiéhezett nőkre vágynak.
2017. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!