Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kezdjek ismerkedni? Kiprobaltam sok mindent. Bővebben lent

Figyelt kérdés
33 éves ferfi vagyok. Netes tarskeresessel már próbálkoztam, de nem jött össze, mert eszméletlen felszinesek es önzőek ott a nők, tisztelet a kivetelnek akivel nem talalkoztam. Probaltam szorakozohelyen is, mert ki tudja, ott is belefuthatok egy normális nőbe. Nem gondolom hogy ott csak 1 éjszakás kalandot lehet keresni, de ott sem voltak jó tapasztalataim. Hova járjak vagy hol probalkozzak? Olyan mintha nem létezne már "normális" nő. Működő, hosszú parkapcsolatot is alig látok az ismerőseim között es nagyon elkeserito.

2017. júl. 14. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, párszor még be kell linkelni: https://www.youtube.com/watch?v=pkf858jR9-w

Kéne szólni a moderátornak, hogy ezt a videot helyezze el a fejlécben éscsak megnézés után lehessen feltenni ilyen kérdéseket. Sok kérdés meg se születne.

2017. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, Kérdező, hogyha nem vagy extrém jóképű, vagy nem lógnak a nemzeti bankok a zsebeidből, akkor tökmindegy, hol ismerkedsz, kikosaraznak. Legjobb esetben friendzóne.
2017. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én viszont nem így látom. Én rajtam nincs semmi extra, sok pénzem sincs, mégse hajtanak el. Talán annyi, hogy nem kell odamenni minden nőhöz, aki egyedül van, hanem meg kell érezni, ki az, akihez oda kell menni. Végre mondtam valami értelmeset.
2017. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit felszínes?? Pl valahogy csak ki kellene nézned, meg azért nem anyucival kell lakni, és a kommunikáció is fontos dolog. Ezek és társaik nem felszínesség kérdései, hanem fontos ismerkedési tényezők. Minden apró részlet kommunikál rólad. És szuper dolog, ha önmagadat kommunikálod pl az öltözködési stílusodban, de azért mindenképp legyen vonzó is a ruházat-frizura stb...!
2017. júl. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A döntő többség nem poénból lakik anyucival - erre futja. Gondolom te sem dobnád oda a kutyáknak a biztos, állandó lakhelyet és társaságot egy absztrakt, homályos reményért, hogy talán, NAGYON talán hosszútávon is együtt fogtok élni...

Vannak akik megteszik, persze. Többnyire ők szokták kiírni a válásos szakításos lakás/vagyonmegosztásos kérdéseket.

2017. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem anyucival lakok. 22 eves korom óta teljesen önálló vagyok, nem fuggok senkitol, csakis magamtól.
2017. júl. 17. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!