Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondogatják itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatják itt sokan, hogy mindenki a saját kategóriájában keresgéljen?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mik ezek a kategóriák? A szerelmet kategóriák alapján működik? Mi van azzal hogy a szerelem vak?....
2017. aug. 9. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, mi a bajod ezzel. Ha meglátja egymást két ember és egymásba szeret, nem jelenik meg a kategória-rendőrség, hogy szétszedje őket. Ez nem egy fizikai gát.
2017. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem minden közmondás állja meg a helyét, ne feledd, unatkozó nyuggerek találták ki a népszólásokat. Nem akarom lenézni őket, mert van amiben tapasztaltak, de van amihez segg hülyék.

Én még nem láttam Blair Waldorf típusú csajt egy nyomiba szerelmesnek lenni...

2017. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Én nem mondom. Én azt mondom a férfiaknak, hogy a aktegóriájuk alatt. :-) A szerelem vak, de ha nincs egymás közelében a két fél, nem alakul ki szerelem. Hogy miért mondogatjuk? Mert nagy a férfi túlkínálat. Legalább is a társkereső oldalakon ez a helyzet. A jó pasik versengenek a jó nőkért. De mivel több a férfi, ezért több a jó pasi, mint a jó nő. A jó pasik egy része le fog "csúszni" az átlag nő kategóriájába, és így tovább.
2017. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha a szerelem vak lenne, akkor a lányok sokkal elfogadóbbak lennének a taperolással kapcsolatban, úgy hiszem. D:

31/F

2017. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

"De mivel több a férfi, ezért több a jó pasi, mint a jó nő."


Nem hiszem, hogy egyikből logikusan következik a másik. Azért, mert valamiből több van, nem jelenti azt, hogy több belőle a jó, mint a kevesebből.

2017. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"De mivel több a férfi, ezért több a jó pasi, mint a jó nő."


Ez így nem igaz.

Valóban férfi többlet van picivel de így is jóval több a csinos nő mint a jó pasi.

Utcán mindenhol szinte az összes nő csinos, viszont pasiban alig lehet látni jó pasit

2017. aug. 9. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
"De mivel több a férfi, ezért több a jó pasi, mint a jó nő." - Nem szoktál bevásárolni, igaz? :-) Legközelebb, ha élelmiszerboltban jársz, nézd meg, hogy az akciós, minőségileg gyengébb zöldség-gyümölcs vagy a nem akciós, frissebb hasonló áru között találsz-e többet, amit hajlandó vagy megvásárolni és elfogyasztani. :-)
2017. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint a mankó pasi meg a felhő pasi. :"D


21/L

2017. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt jellemzően azok szajkózzák, akik maguk se a saját kategóriájukban keresgélnek. Az a meglátásuk, hogy "Ide nekem a tökéletes pasit, de az átlagférfiak meg kussoljanak, fogják a pofájukat és örüljenek ha jut valaki".

Nagyon háttal ülnek a lovon.

2017. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!