Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek hogy a házasságkötés többségében helyes izmos férfias alkatú férfiak házasodnak csinos formás nőkkel?

Figyelt kérdés
Facen a legtöbb házasságnál ezt észrevettem, hogy inkább a jól kinéző embereknél jellemző a házasságkötés.
2017. aug. 9. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

A szépség még mindig szubjektív, mindenkinek más tetszik, más az ízlése.

Ezt neked is leírom.


Nyilván az a srác, aki testépítéssel foglalkozik jobban szeretne hasonló kaliberű csajt magának, mint ő.


Ahhoz képest az én ismerőseim körében vegyes válogatott szerepel.



"hogy inkább a jól kinéző embereknél jellemző a házasságkötés."

Te magadtól vagy ilyen h..lye vagy tanítják ezt neked? :D

2017. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy izmos a pasi mikor öltönyben van? Lehet szimplán nagydarab...
2017. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem vettem észre. Ezt tiszta hülyeség.
2017. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ÉN meg pont ellenkezőleg vettem észre.

Az ismerőseim zöme akik megházasodtak eddig, azok egyáltalán nem jóképű férfiak vagy gyönyörű nők lettek volna.

2017. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre.
2017. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Két esküvő volt eddig a barátaim közt, a legkönnyebb ember olyan 80 kiló lehetett a két pár közül.
2017. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De még azt hozzáteszem, hogy a régi osztálytársakat nézve, mostanában jegyzik el egymást. 29-30 éves korosztály. Akinek férje, felesége van, az hogy is mondjam... nem a legjobb körülmények közé vállalt gyereket, és mindnek több van már.


Idegeneket nem nézek fb-on.

2017. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az "osztály szépét" valami tokás görény vette el és két gyerekük van.

31/f

2017. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg így van kedves kérdező, okos kérdés, nekem is eszembe jutott korábban. Emlékszem, hogy régebben nézegettem édesanyámmal a rokonok és ismerősök 30-40 évvel ezelőtti esküvő képeit amelyeken bajszos, töpszli, vékony férfiak aranyosan/vidáman pózoltak a teljesen szolid, konzervatív kis menyecskéjükkel a templom lépcsőjén, míg manapság mit látsz...

Sztárfotóssal profi körülmények között elkészített képeken a 190 magas, izmos, borostás, latinos arcú xy. kft középvezetője/menedzsere/vezető mérnöke az esküvőre kibérelt vidéki kastély korinthoszi oszlopokkal díszített erkélyén pózol a csinos, D kosaras mellű, több millió forintos esküvői ruhában arisztokratákat meghazudtoló nagyképűséggel pózoló álomszép kiskirálylánnyal. A háttérben pedig a +30 milliós esküvői kocsi és a meginvitált sznob vendégség. Főleg az utóbbiról érdemes említést tenni. Ha megfigyelted az ilyen sznob esküvőn a kiválasztott vendégek is egytől egyig megtestesítik ezt a cukormázas ideált, amit manapság esküvőnek neveznek. A legénybúcsú tagjai kivétel nélkül +180-as, sportos, állandóan vigyorgó pénzes szépfiúk (mert egy jóképű férfinak miért is lennének kövérebb, alacsonyabb, vékonyabb barátai), természetesen méregdrága öltönybe öltözve. Az újdonsült menyasszony pedig olyan csicsás női társaságban pózol, ami egy Anna bálban lencsevégre kapott fotónak is simán elmenne. Az esküvővel kapcsolatos költségekbe meg átlagember jobb ha bele sem gondol. Iszonyat sok ilyen álompárocska van fent csak a facebook-on és kivétel nélkül mindegyik egy tipikus elitista/újgazdag álompár.

2017. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen Kérdező, ez nekem is feltűnt.
2017. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!