Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves srácok! Miért leli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok! Miért leli egy srác örömét abban, ha szivathat egy lányt? Meddig vagytok képesek menni?

Figyelt kérdés
Sokan miért hitetik el egy lánnyal, hogy kell, de aztán mégsem..
2017. aug. 9. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Öhm... most biztos újat mondok, olyat, amiről még soha senki nem hallott a történelem során, de... dugásért bazzeg!
2017. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heart of Darkness ***** válasza:
Én nem lelem ebben örömöm ezért nem is csinálok ilyesmit.
2017. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vissza kérdeznék: miéet leli örömét abban egy lány, hogy érdeklődést színlel, jól eldumálgatunk aztán egyszer csak eltűnik, nem válaszol, köddé vál anélkül, hogy legalább annyit mondana bocs van valakim.. hm?! Mert, hogy én mindig így járok, az is biztos.
2017. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Számomra hihetetlen, hogy dugásért jó buli valaki érzelmeivel játszani.. akkor keressen olyan partnert, aki szintén csak ennyit akar
2017. aug. 9. 21:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Hármas: sajnos ezt fiúknál is tapasztaltam.. az ilyen embereket én sem értem. Érdeklődnek meg minden, de egyet kattan az agyuk és köddé válnak
2017. aug. 9. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsunk!

Lehet akiknek ilyen hátsó szándékai vannak, azt veszik észre, hogy nehéz eset vagy(szándékaik terén), céljuk meghiúsulni látszik, kapcsolatot nem szeretnének, így inkább kilépnek a képből.

2017. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, de akad ilyen ember
2017. aug. 9. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, félreolvastam, már este van! :S
2017. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez amugy mindkét nemre jellemző
2017. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szórakozásból. Mindkét fél részéről. Ha megunja, majd jön egy másik. Nem őszinték az ilyen emberek. Ezért kell résen lenni.

Sokan szidják azokat a fiúkat, lányokat akik bevallják, hogy mindenkivel kavarnak. De ők legalább őszinték és ki lehet szűrni, ha nem akarsz velük foglalkozni.

Azokat akik meg álszentet játszanak és mégis kavarnak mással nehezebb kiszűrni. Idő kell hozzá. Én ezért nem megyek bele soha azonnal egy kapcsolatba.

Semeddig nem vagyok képes menni, mert nem teszek ilyet másik emberrel.

2017. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!