Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Társkeresés szempontjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Társkeresés szempontjából hova helyeznétek el azt a huszonéves srácot, aki most kapta meg élete első fizetését (~30 ezer) és gyerekes a külseje?

Figyelt kérdés
22 vagyok, diákmunkásként dolgozok és nemrég kaptam meg a fizetésemet, aminek örülök, mert így hónapról hónapra gyűjthetek és nem kell diákhitelt felvennem (ha esetleg szükség lenne rá) illetve van pénzem kajára. Ha ez még nem lenne elég nagy hendikep, akkor elárulom, hogy alacsony és nagyon sovány is vagyok (169/53). Régóta gondolkozok azon, hogy el kellene kezdenem kondizni, de másra is kell költenem (kaja, buszbérlet, kontaktlencse) és ezen kis pénz birtokában nem tehetném meg, hogy bérletre költsek, mikor más egyéb létszükségeket is finanszíroznom kell. Szüleim pedig amúgy sem állnak jól anyagilag. Talán leginkább ez az oka annak, hogy ilyen kicsi lettem, mert sosem volt lehetőségen normálisan étkezni. Az lenne a kérdésem, hogy ilyen körülmények tudatában mire számíthatok társkeresés terén annak érdekében, hogy legyen végre egy barátnőm. Hogy és min kellene változtatnom? Válaszaitokat előre is köszi.

2017. ápr. 14. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem mondtál magadról semmit, ami alapján erre lehetne válaszolni.

A magasságodon nem tudsz változtatni, a szüleid helyzetén nem tudsz változtatni...

Nyilván nem lesz olyan barátnőd, akinek az fontos, hogy kocsid legyen és sok pénzed, de a diákmunka közben találkozhatsz egy olyan lánnyal, aki szintén azért dolgozik, hogy eltartsa magát, stb, stb.

Kondizni nem mások miatt kell, hanem akkor ,ha úgy érzed, hogy neked jólesik. Nem minden lánynak fontos ez a kérdés, sok vékony fiúnbak van barátnője.

2017. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
kérdező,22 vagy,már rég rákelett volna jönnöd kelessz e a nőknek vagy nem,vagy eddig nemkellettél nekik most van 30 ezred azt kiváncsi vagy most kelessz e?gyagyás vagy mint lazí lóver?
2017. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
am 22 vagy,22 alatti nőknek jönnél be igyis ugyis,azoknak meg vékony ecsethaju páwa kell,találj ki mást,azmeg hogy csóró vagy,van csóró nő is
2017. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A lányok erre nem fognak őszintén válaszolni, de ilyen paraméterekkel semmi esélyed, hogy nőd legyen. 175 cm alatt nem tekintenek férfinak, a soványság és a szegénység pedig szintén kizáró okok.
2017. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A lányok erre nem fognak őszintén válaszolni, de ilyen paraméterekkel semmi esélyed, hogy nőd legyen. 175 cm alatt nem tekintenek férfinak, a soványság és a szegénység pedig szintén kizáró okok.


mennyi eklmebeteg skizofrén pszihopata van itt,dejó hogy bezárt lipót

2017. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kondizásra nem kell költeni.. lehet nyomni saját testsúlyos edzést is.. az nem kerül pénzbe.


Mivel ezt a kérdés fölmerült benne,d így azt mondom, hogy a sakktábla mellett álldogálsz! Önbizalom miatt vagy ott!

2017. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó,érett gondolkodású vagy,aki nem lusta,tesz a céljaiért,és ezért hajlandó lemondani is bizonyos dolgokról..ilyen térten sose változz meg,mert ha most nehéznek is látod a helyzeted,később megtérül.. amúgy ha egyetemre/főiskolára jársz,akkor jobb lehetőségeid is lesznek/vannak a jelenlegi munkádnál(bár azt nem írtad le,a 30 ezernél többet kapnál ha jelentkeznél valami komolyabb helyre..szinte minden kapu nyitva áll előtted)..edzőterembe meg ha nincs pénzed, nem kell lejárnod,végezz otthon saját testsúlyos edzéseket ( az is ezt csinálja,akinek pl nincs ideje eljárni edzeni), az is nagyon jó és látványos eredményeket hozhat..vagy menj futni,biciklizni,stb..viszont egy dolog van ami nem tetszik,és az a kontaktlencse.. azon kívül hogy viszonylag drága,macerás,még baromi veszélyes is( nem tudom, hallottad-e,de sokan a kontaktlencse miatt vakulnak meg..pontosabban nem amiatt,hanem amilyen következményekkel a tartós viselése jár)..
2017. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"azon kívül hogy viszonylag drága,macerás,még baromi veszélyes is( nem tudom, hallottad-e,de sokan a kontaktlencse miatt vakulnak meg..pontosabban nem amiatt,hanem amilyen következményekkel a tartós viselése jár)"


Ez baromság, már ne haragudj! Folyamatosan kontrollra járok, betartom a higiéniai szabályokat (kézmosás, lencse nem túlhordása). Több tíz millió ember hord kontaktlencsét, nem hiszem, hogy ennek lenne alapja. Nem tudom, hogy hol hallottál erről, de nagyon érdekelnének a részletek. Arról nem is beszélve, hogy akkora a különbség a két szemem között, hogy szemüveggel abszolút nem látnék normálisan, de erről már az optikusom is tett említést.

2017. ápr. 14. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Senki nem vakul meg a kontaktlencsetol, ha megfeleloen tartja es nem 87 orakat hordja egyszerre.
2017. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!