Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet a mai világban internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a mai világban interneten kívül is ismerkedni?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen nincs semmi ismerkedési lehetőség, és szimpatikus lány is nagyon kevés alapból. A hétköznapjaim maradék részét otthon töltöm meg konditeremben. Konditeremben sem igazán van, hogy csajokkal beszélgetnék. Férfi ismerős az sok van, de őket meg lehet azzal szólítani, hogy segítsenek valamiben pl figyeljenek fekveyomásnál... üs beszélgetés lesz belőle. Aztán hétvégén se tudom hol lehetne ilyet művelni. Bulikba szoktam járni, de az meg nem az a világ, ahol túl sok szimpatikus lány lenne. Többi hétvégi hobbimat pedig otthon végzem. Összesen kettő normálisabb személyes ismerkedést hoztam össze mostanában. Egyik egy barátomnál volt házibuliban. De nyilván nem lesz a legelső ismerkedésből semmi, csak ha sűrűn lenne ilyen, de ez ritka dolog. A másik pedig a Balatonon egy vizimentőcsajjal volt. Vele ráadásul nagyon jól el sikerült beszélnem, de messze lakunk egymástól, hogy legyen értelme komolyabb próbának. Szóval folyamatosan telnek a heteim, és nagyon nagyon ritka, hogy olyan alkalom adódik, hogy személyesen ismerkedjek valakivel, aki mellesleg tetszik is és szingli is.

Netes társkeresés meg nem igazán az én világom szerintem. Kipróbáltam már a randivonalat, ott a kiküldött kb 40 levelemből egyre jött válasz, de végül ő ia kihátrált a dologból alug néhány mzenet után, tehát ki sem ismert még. Tinderen se ír soha egyik matchem se vissza. Itt gyk-n is próbálkozgatok néha, de itt is szokása az embereknek 1-2 üzenet után eltűnni amikor még abszolút nem tud rolam semmit. Ezek miatt a netes dolgot nem is erőltetem. Tudom 466682818918288191-szer feltették már a kérdést, de hol kellene ismerkedni? Általában azt írják, hogy keressen egy hobbit az illető, és ott. Nos nekem van, mégsem kerülök szóba a lányokkal ott, én sem azért járok oda, meg ők sem. Maradjak a netnél? Vagy valami tipp milyen hadszíntéren próbálkozhatnék?

Nem vagyok kétségbeesett, de ha nem lépek akkor nem fog történni semmi. 21 vagyok, tehát még öreg se vagyok, de az idő repül. Már nem járok iskolába, ahol rengeteg lehetőség van. Bármilyen tippet szívesen várok.



2017. aug. 10. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Bizony, léteznek még egyéb , személyes emberi kapcsolatok a szerverek árnyékában. Csak keresni kell, illetve meg kell tanulni előbb, hogy hogyan keress...a számítógépek, a net, stb tönkrevernek sok mindent...
2017. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A párommal munkahelyen találkoztam, ami neked kilőve, de előtte általában barátok, haverok, ismerősök által sikerült ismerkednem. Mondjuk ebben az is segített, hogy nyitott voltam és nem sűrűn mondtam nemet a spontán programokra sem. Tehát ha valahová hívtak, akkor tíz alkalomból nyolcszor igent mondtam.
2017. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy veled van a probléma mert nekem eddig internen randi appokban 2-bol 2-szer visssairtak, itt gyk-n pedig ha meltattak valaszra akkor egyszer sem maradt abba a levelezés.

Azt en is tapasztalom hogya mai lanyokkal eloben nagyon lehet ismerkedni...

2017. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Haver.. megvan a vizimentőcsaj telszáma vagy bármi elérhetősége?! Dumálj vele. Messze van.. és? Lehet ő lenne álmaid nője. Te meg elszalasztod mert messze van.. mindent meg lehez oldani, mindenre van megoldás.
2017. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki mem tünik elegy, akkor én is jól elírogatok itt gyk-n. De mint mondtam szeretnek felszívódni gyorsan. Az a kis töredék aki nem tünik el azonnal, azokkal jól megy a dolog, de ők is eddig mind messzi laktak. A vizimentőcsajnak nincs elérhetösége. Amúgy kb 230 km-re lakunk egymástól. Nekem az magyon sok. Ja és azt sem irtam, hogy egy faluban lakok, van összesen kb 5-6 korban hozám illő csaj, azok közül akik tetszenek mind kapcsolatban vannak. Ma mindegy, köszi a válaszokat azért :)
2017. aug. 10. 17:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vagy pl. jóképű vagy mennyire gazdag. Ha személyesen ismerkedsz, ott gyakorlatilag csak a felszínt látják, és úgy találják, hogy nem vagy elég jóképű, izmos vagy tehetős, esélyt se fognak adni. Manapság a belső értékek semmit se számítanak.
2017. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A netes ismerkedéssel az a gond, hogy személytelen. Sokkal egyszerűbb egymással kapcsolatba lépni, ha nem csak közvetve vagytok jelen. Az ember egy valódi beszélgetés során sokkal jobban meg tud bízni a másikba (ami a kapcsolat alapja) és így meg tud nyílni. Ebből adódóan, szerintem bárhol lehet ismerkedni az interneten kívül is, akár az utcán is kezdeményezhets. Ha jó benyomást keltesz, akkor még folytatás is lehet.
2017. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
buszmegállóban is lehet, de főleg a végállomásokon, múltkor ott volt egy szép lányka de hozzám fiatal tüsszentett eggyet én meg mandínerből rávágtam,hogy egészségedre (fáradt voltam véletlen volt ösztönösen jött). És lehetett volna beszélgetni....De hipermarketekben is lehetne ismerkedni, ha valaki kicsi akkor leveszel neki valamit fentről, vagy eljátszod főzni akarsz de nem értesz hozzá és ő melyiket ajánlaná dolgot.....ahol egy szép lány egyedül van sokszor jön az esély is csak észre kell venni.
2017. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egy haverjaidat, hogy nem tudnának-e valakit, akinek bemutathatnának, illetve ha az egyiknél volt a házibuli akkor csak ismeri a lányt vagy tudja, hogy kivel jött és kérdezősködhettél volna róla.
2017. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!