Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem olyan régen kezdtem el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan régen kezdtem el az interneten ismerkedni és valamiért nem igazán járok sikerrel. Szerintetek mi lehet a probléma? Rosszak a képeim, vagy? 29/f

Figyelt kérdés

A kérdés adott, ha valaki el is olvasta a levelemet, nem válaszolt. Aki válaszolt az is nemet mondott. Mivel vidéken élek, itt elég nehéz ismerkedni és őszintén szólva a másik nem felhozatala sem egy eget rengető (és itt nem a mellméretre, vagy testsúlyra gondolok).


Ha valakit érdekel, küldök pár képet magamról.


2017. máj. 1. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vaalószínűleg csúnya vagy. Ez elégséges ok a dologra. Gondolom nem a szépséed miatt vagy a keresőn lassan 30 évesen. Menj el gyúrni, legalább féljenek tőled. Talán 1-2 nő beledől a kardodba, ha éppen csak egy testre van szükségük. De a zacskó akkor is a fejedre kerül menet elején :(
2017. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet, szívesen véleményezek.
2017. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1: Heh. Azért rondának nem tartom magam, és mivel volt már barátnőm (az egyikkel a kapcsolat nem is olyan régen ért véget) ezért úgy gondolom, hogy ez nem csak az én szubjektív véleményem.


Azért próbálkozok interneten, mert már nem vagyok fiatal, nem is nagyon járok el társaságba és az ismerősi körömben sincsenek egyedülálló lányok, akikkel összepasszolnék.

2017. máj. 1. 18:52
 4/18 anonim ***** válasza:
Költözz olyan helyre, ahol több a lehetőség, sajnos nem fog az álomnőd bekopogni az ajtón.
2017. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4: Anyagilag itt jobban megéri laknom. Amíg nem változik a helyzet, nem szeretnék nagyon költözni. Meg aztán még itt is mindenki a rengeteg egyedülálló nőről beszél, akik nem találnak normális férfit...


A kérdésem csak az, hogy hol vannak azok az egyedülálló nők?

2017. máj. 1. 18:57
 6/18 anonim ***** válasza:
22%

"Azért rondának nem tartom magam"


Pedig lehet, kéne!


"És mivel volt már barátnőm"


Az nem jelent semmit. Még a legrondább szörnyeknek is van 1-1 kapcsolata néha.


"Azért próbálkozok interneten, mert már nem vagyok fiatal, nem is nagyon járok el társaságba és az ismerősi körömben sincsenek egyedülálló lányok, akikkel összepasszolnék."


Nyudodj meg, neten sem lesz. Viszont találkozhatsz szép kamu profilokkal, perverz öreg melegekkel és pár bányászrémmel.

2017. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6: Basszus milyen pesszimista vagy! Ne legyél már ilyen!
2017. máj. 1. 19:01
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

#7


A pesszimizmus, az új korban a realizmus. Sajnos. Nem sok jót hallani a hasonló szituációkról, mint a tied.

2017. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8: És az élet minden területén így gondolkodsz? Mert akkor nem igazán lehetsz egy boldog ember...
2017. máj. 1. 19:07
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#9


Próbálom nem, de folyamatosan igazol az élet. Te hallottál bármi jót a világon újabban? (És nem ér az olyasmi, hogy "zsujujujjj kitypanyda süjetett a honkongi ájatkejtben úúúú")


Hanem normálisan. Én nem nagyon. Törekedj, törtess és fellöknek. Törj magasabbra és mindenki azon lesz, hogy lelökjön. Mondj igazat és betörik a fejed.


Teszem hozzá, sajnos. Tele van a padlás rossz dolgokkal. Hol vannak a jók?

2017. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!