Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, akiknek hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, akiknek hiányzik egy intellektuális társ, beszélgetne?

Figyelt kérdés

Hol keresnek intellektuális társat az olyan hölgyek, akik magasabb intellektussal rendelkeznek és műveltek? Az egyetemekről igencsak kevés jó tapasztalatom van, nem tagadom, van ott is lehetőség olyanokkal kapcsolatot teremteni, akikkel lehet szellemileg mélyebb témákról beszélni. Nekem kifejezetten vonzó egy hölgyben a magas intellektus, műveltség, és önmagában is szeretek mélyen diskurálni. :) Volt is egyszer egy lány, aki pont ugyanilyen beállítottságú volt és leveleztünk egy darabig, de ahogy ő is például szolgált: az elmélkedő, szellemesebb lányok annyira visszahúzódóak, fel sem tűnnek, és ha próbálunk beszélgetni velük, egy idő után visszavonulnak magányukba. De nem hiszem el, hogy semelyikőjük nem akar ismerkedni, beszélgetni, még barátként se :/


Szóval, okosabb és műveltebb hölgyek, inkább a magányt választjátok? Vagy ha mégis vágytok egy intellektuális partnerre, akkor hol próbáltok meg ilyet találni? A személyes tapasztalatokat jobban értékelem!



2017. aug. 10. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Könyvtárban.
2017. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat kell még tanulj, barátom. ))
2017. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt, azóta se találtál?
2017. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hölgy szótól borsódzik a hátam. És igen, otthon vagyok mindig.
2017. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányként hasonló problémával küzdök. Kevés olyan embert találok a közvetlen környezetemben, akikkel mélyebb, izgalmasabb témákról lehetne kimerítően beszélgetni. Lehet, hogy csak nem mozgunk a megfelelő körökben, vagy csak felszínesebbé vált az emberek többsége. Én mindenesetre szívesen beszélgetnék veled, ha szeretnéd. (20/L)
2017. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!