Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

A társkeresés minden módjával próbálkoztam már, változtattam a stílusomon, többet sportolok a jobb alakért és még se kellek senkinek!


Minden napom ugyan úgy telik. Senkinek se kellek. Remek állásom van a tanulásra nem foghatják. Voltak többen is, de azok csak qurvának akartak a már meglévő barátnőjük mellé.


Egyre úgy érzem, hogy semmirekellő vagyok. Az ismerkedős oldalamon munkáimmal is dicsekedtem, akkor csappant meg nézettségem (a hobbim a hímzés és szövés, de lesz@rja mindegyik). Mit tegyek? Múltkor az életemnek is véget akartam vetni csak a vonat megijesztett. Agy turkászhoz tutira nem megyek, ez nem lelki gond. Sokkal kifinomultabb stílust vettem fel. Új ruhákat is vásároltam, amik koromnak megfelelőek és 8 kilót fogytam szándékosan. A fogyásban még az az irritáló, hogy mióta visszanyertem lányos alkatomat a környezetem idegesítően kérdezgeti, hogy minden rendben van-e, mire én igennel válaszolok, holott nincs rendben semmi, hiába tettem sok mindent az elmúlt időben.


Minden vágyam az volt, hogy egy jó emberrel leélem az életemet, de ez soha nem jött össze.


25/N


2017. aug. 10. 16:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha mutatsz képet (akár privátban, ha akarod), akkor többet tudunk mondani, egy leírás alapján senki sem fog érdemi választ adni a kérdésedre.
2017. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nyugi most sok privátot fogsz kapni.

Amúgy én se kellek még a kutyának se 😂

Szóval fel a fejjel, nem vagy egyedül ezzel a problémával. Kitartás ;)


23F

2017. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha nem lelki gond akkor micsoda? A legrondabb lanyok is talalnak part, biztos hogy nem a kulsoddel van baj.
2017. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Pszichológust javasolnék, szuicid hajlammal pláne terápiát. Először alkalmassá kell válni a párkapcsolatra. Mások szeretetétől nem lehet függővé tenni a saját életed. 25 vagy és úgy beszélsz, mint aki túl van élete felén.
2017. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna, hogy ilyen negatívan érintsen az egydüllét. Egyedül születtél, egyedül is fogsz meghalni. Mindenki. Nincs kivétel. Persze, az ember társas lény, de az életedet úgy is tudnod kell menedzselni, ha épp nincs senkid. Rengeteg bugyuta ember van, akik egyik kapcsolatból a másikba ugrálnak, mert képtelenek szembenézni magukkal, eliselni saját magukat csendben, nyugalmasabb időszakban, EGYEDÜL. Ez gáz. Van hobbid, van jó állásod, nyilván pénzed is van, hogy pl. utazgathass, megismerj új barátokat akárcsak a hobbid által is. Szóval nem reménytelen a helyzet, eltételezem nem vagy beteg sem, és normális életet tudsz élni. Egyébként elbaxott egy világot élünk ilyen szempontból, mert én és egy rakás férfi is nagyon örülne egy ilyen nőnek (ha nem kamu), viszont ilyenkor szokott az fellépni általában, hogy nem akar ismerkedni az egyén, esetleg ha igen, akkor minimum 200 km-re él, vagy más banális dolgon megbukik az esély megélése.
2017. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy kellesz, de elutasítod/elutasítanád őket.
2017. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A hozzáállással az a probléma, hogy ha most sikerül is egy párkapcsolatot kialakítanod, ahogy megszakad a kapcsolat, újra elő fog jönni ez a hozzáállás, és még fokozódhat is az egyedülléttől való félelmed, és talán a vonat sem ijeszt meg. Ezt komolyan kell venni! Normális kapcsolatot egészséges lelki világgal lehet kialakítani. Függő leszel a partneredtől és kapaszkodni fogsz belé, mint egy fuldokló. Eleve halálra van ítélve a kapcsolat, ha nem látod be, hogy dolgoznod kell magadon, sokat, hogy jó lehessen az a kapcsolat, amire vágysz!
2017. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

nekem sincs senkim, de igyekszem megtalálni. Üdv!

Nem ér feladni, az túl könnyű...

26/F

2017. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Biztos az a baj, hogy az önsajnálat a fő mozgatórugód. Ez le szokott ríni az emberekről. Visszatetsző, mikor arra akarnak használni valakit, hogy sajnálja a másikat.
2017. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Figyelj! Dettó.

- jó állás.

- jó alak.

és egészséges sem vagyok!

Annyiszor akartam hinni,másokban is és magamban is,de nem sikerült!

4 kapcsolatom volt,abból 3 (miattam) szakítással végződött.

Ismerkedni nem szoktam,mert tudom azt,hogy kevés vagyok egy kapcsolathoz!

Meg kellene nyílnom ahhoz,hogy elhidjem azért akarnak,mert kedvelnek.

Ez viszont nem nagyon megy. Nem bízom az emberekben. Sokszor vágtak már át! Volt,hogy; megnyíltam,hittem... --> megbántottak,aláztak,csak szexre akartak.

Tudom,hogy árlag alatti vagyok. Azt is,hogy különc,introveltált,sok velem a "baj" stb... ezért magamhoz való társat kell(ene) találnom! Aki hasonló vagy nagyon megért és meg tud kedvelni,szeretni őszintén. Ebből pedig kevés van.

Nehezen nyílok,barátkozok,kedvelek meg valakit igazán. De ha így van,ragaszkodni kezdek,nehezen engedem el. És duplán fáj,ha á.t.b.@.sz! Kevés ember "igényeinek felelek meg"! Ha lesz egyszer ilyen,boldog leszek. Ha pedig nem,azt is elfogadtam!

Olyan emberrel nem leszek együtt,aki nem fogad el/nem tud szeretni igazán! Olyanra pedig "nem rakom magam teherként" aki nem bírná ezt el.

Ezt,csak azért írtam le,hogy lásd nem vagy egyedül!

Egyébként,az #5- ös,szépen megfogalmazta a lényeget!

2017. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!