Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves lányok! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Nálatok tényleg hátrány és kizáró ok ha egy pasival akármiről lehet beszélgetni és törődik is a véleményetekkel?

Figyelt kérdés
Legalábbis elég sok esetben a több mondatos szépen megszerkesztett üzeneteimre csak egyszavas válaszokat kapok és egy idő után már csak a full passzivitást.
2017. aug. 10. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy ezt hogyan kell érteni.... A párommal akármiről beszélgethetek, és törődik a véleményemmel, imádom ezt (is) benne, konkrétan nem tudnék máshogy elképzelni egy kapcsolatot.

Viszont ha valaki random írogat, azt nem igazán szeretem, utálok neten "beszélgetni", főleg idegenekkel.

23/L

2017. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon szerintem belefáradnak ebbe az emberek. Vagy félreértik és azt hiszik, többet akar egyik a másiktól. Én pl. fenn vagyok egy külföldi levelezős oldalon, ahol levelezőtársakat is lehet akár keresni, vagy csak úgy kommunikálni vadidegenekkel a világ bármelyik pontjáról. Volt, akivel kisregényeket írtunk egymásnak, aztán vagy a másik félnek, vagy nekem jött egy időszaka, amikor elfoglaltak voltunk, nem tudtunk időt szánni egymásra és megszakadt a kapcsolat. De ez mind a barátságról szól, de a párkeresés témához írtál. Párkapcsolatban szerintem rettentő fontos a kommunikáció, enélkül nem is működik semmi. Honnan ismerné meg az ember a párját, ha nem kommunikálnak? Alapvető dolog, hogy ha már beszélgetünk, meghallgatjuk a másik véleményét is. Nem kényszerből, hanem mert valóban érdekel. Én el sem tudnék képzelni úgy egy kapcsolatot, hogy ne lehessen beszélgetni bármiről, ami éppen eszünkbe jut.
2017. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok huszonéves lány, de ha az volnék, nálam előny lenne. Ismerem a jelenséget, de az okát én sem tudom.

31/f

2017. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem,nem hátrány! Talán csak olyan ritka,hogy csapdát sejtünk mögötte.
2017. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok huszonéves (csak 18) de mi a párommal mindig így kommunikálunk.
2017. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet huszonéves férfiként. Tudod, ne várj sokat az emberektől, keés kivétellel. A legtöbben csak a saját nyomorukkal, életükkel foglalkoznak, amibe ritkán fér bele a másikkal való tartalmas kommunikáció. Hogy miért? Amikor megkérdezel egy embert, hogy mi van vele, hogy van, általában mi történik? A saját nyomorát kezdi el rádzúdítani. Szerinted meg fogja kérdezni, hogy veled mi van és ezenfelül mélységes témába tudsz kezdeni vele? Erősen kétlem. Mondom, tisztelet a kivételeknek, azért akadnak.
2017. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Az szerintem eléggé feminim ha rucikrol meg csinibini bizsukrol beszélget egy hímnemű egyed.

Nomeg aki mindenhez ért az semmihez se

2017. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Mi szoktunk néha a párommal "csajos" dolgokról beszélgetni (vásárlás, műköröm, menstruáció, stb).... Egy izmos szakállas tipikus rocker srácról van szó. Messze áll a nőiességtől :D

Azt meg senki nem várja senkitől, hogy mindenhez értsen, de nálam pl elvárás, hogy nagyon sokféle dolog érdekelje az illetőt. Egyikünk se ért pl a közgazdaságtanhoz különösebben, mégis jókat beszélgetünk akár ilyesmiről is, hogy vajon mi hogy működhet, stb (szóval nem okoskodunk, beismerjük hogy nem értünk hozzá)

2017. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok ilyen, mert már megelégeltem az üzenet dömpinget a pasiktól és már nem sok újat tudnak mondani. Ugyan azok a felesleges lefutott körök vannak mindenkivel. Pl. vegyük a gyk-s "pályafutásomat". A három év alatt mióta idejárok komolyan mondom legalább ezer pasi írt rám mindenféle indokkal - na jó, igazából kettővel, vagy dugni vagy ismerkedni akartak. Egy az, hogy van barátom, szóval személyesebb, ismerkedősebb vizekre nem evezek. Kettő, vannak témák amikről szívesen beszélgetek, de soha nem ilyennel találtak meg a delikvensek. Három, nem vagyok egy nagy társasági ember, interneten sem, nem szeretem elnyújtani a traccsolást ismeretlenekkel.
2017. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tényleg azt hiszed mindenki kötelező csettintésre írogatni neked? És ha valaki nem kíváncsi rád?Kinek képzeled magad, hogy mindenki teperjen érted?
2017. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!