Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Elnézitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Elnézitek ha egy férfi, akivel összejöttetek eltitkolta, hogy nem nagyon volt még barátnője?

Figyelt kérdés
És tegyük fel, hogy a férfi már nem fiatal.

2017. aug. 11. 17:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
En ferfi vagyok, de mi ezzel a gond? Ertheto modon ezt nem reklamozza egybol magarol. Masreszt valtoznak igy az erzeseid, hogy ezt megtudtad? Ettol kevesebb lesz a szemedben? Vahy az a baj hogy nem tapasztalt ezen a teren?
2017. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én a másik oldalon állok sajnos.
2017. aug. 11. 17:30
 3/11 anonim válasza:
Oh... akkor kicsit felreertettem. Sorry. :D
2017. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha HAZUDOTT ezzel kapcsolatban, akkor azonnal kuka. Ha csak nem került szóba addig, akkor nem érdekelne, elvégre elvileg már összejöttünk, tehát eddig nem volt vele gáz. Mindenesetre ha kijönnek a kapcsolatban a tapasztalanságai (nem csak a szexre gondolok), akkor is valószínűleg egy idő után szakítás lesz a vége. Nem vagyok végtelen türelemmel megáldva, szerintem bizonyos dolgoknak megvan a maga ideje, a párkapcsolat gyakorlásának pedig ez mondjuk a húszas évek eleje, nem a harmincas évek. Fiatal tapasztalatlan lányként voltak fiatal tapasztalatlan barátaim, felnőtt nőként felnőtt férfival szeretnék párkapcsolatot, amiben felnőtt módon élhetjük az életünket.

Természetesen ha az illető a párkapcsolati tapasztalatlansága ellenére valamiért mégis minden helyzetet kellő érettséggel és felnőtt módon tud kezelni, és nem kell állandóan tutujgatni csak mert nem tudja, hogyan kellene viselkednie, akkor semmi gond.

2017. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ! Zöld kéz ment.
2017. aug. 11. 17:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha felnőtt módon áll a dolgokhoz (a hétköznapokban, vagy akár a szexben is), a kapcsolatot komolyan gondolja, megfogta benne valami, kölcsönös a dolog, akkor nem gond.


N

2017. aug. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem,ez miért probléma?


Normális, kedves férfinél, ez no problem.


Nem ez határozza meg egy kapcsolat kialakulását, hanem, hogy legyen tetszés mindkét oldalról, és, hogy normális, tisztelettudó, a hölgyet partnernek, egyenrangúnak tekintő férfi vagy.

2017. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az exem elkövette azt a hibát, hogy hazudott x nőt szexuális értelemben, azt kiderült, 1 se volt neki... Ez 2 év után derült ki. (Hogy nem vettem észre? Fiatal voltam és szűz...)


Sokminden tolerálható. A hazugság NEM.

(Bàr én nem ba$ztam ki, még 8 évet vele voltam utána is.)

2017. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hazudnék én exeket, inkább nem beszélnék róla egyáltalán, így nem hagyná el hazugság a számat.
2017. okt. 16. 16:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hazudni kell kérdező, látod, hogy állnak hozzá a nők, például 4-es.
2021. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!