Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Tapasztalat, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tapasztalat, hogy egy jófiúról, bár nem hittétek volna, de mikor összejöttetek, kiderült hogy bántalmazó?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen sajnos. A saját érdekedben haladéktalanul menekülj ki a kapcsolatból, szakíts meg vele mindenféle kontaktot, tiltsd le mindenhonnan.
2016. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jöttem össze vele csak ismerkedési fázisban voltunk, de tapasztaltam nem egyszer. El se hinnétek hány látens himsoviniszta járkál a világba.
2016. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Már első randin előjöttek az ilyen "nő az alacsonyabbrendű" dolgok. A kávé közben otthagytam mire én voltam a pénzéhes ribi, akinek nem kell tisztességes fiú.
2016. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az exem sajnos ilyen volt. Ő az a típus, aki idegenekkel mindig végtelenül kedves, jópofizik, nagyon meg akar felelni, de közeli kapcsolatban "elengedi magát", és agresszívvá válik. Eleinte csak verbális agresszióban volt részem, de aztán kiderült, hogy komoly indulatkezelési problémái is vannak, volt, hogy fizikailag is bántalmazott. A környezete el sem tudja képzelni róla.
2016. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szociopata jellemzője: Simulékony, mindenkivel jól kijön, mindenkivel igyekszik megszerettetni magát. Később meg kibújik a szög a zsákból.
2016. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

volt ilyen,de a bátyám erősebb.

az a furi,hogy azt minhta előre tudtuk volna,már egyészen kiskorunkban elő jött,hogy ő majd megvéd a "gonosz" fiúktól.

2016. júl. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!