Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minél jobban néz ki egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél jobban néz ki egy nő annál nagyobbak az igényei?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 23:45
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
86%
Nem! A ronda csajoknak is a helyes magas pasi kell
2017. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
nem igazán értem honnét szeditek ezeket a marhaságokat. Ez sem függ össze minden esetben.
2017. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem feltétlen. Vagy legalábbis nem külsőre. Hiába edzek, hiába formás a testem, ugyanaz a lány maradtam, aki vékonytól macisig bárkivel szívesen összejönne. :) És mikor kevésbé adtam a külsőmre, akkor is elvártam az intelligenciát, a tudást, és a határozottságot egy férfitől, pont, ahogy most is. :) Viszont aki jobban "felturbózza magát" (nem az erőltetett, mű dolgokra gondolok), az több embernek tetszik. És aki több embernek tetszik, az jobbam megteheti, hogy sokat várjon el. Akár annyit is, amennyit ő tud produkálni. :)

21L

2017. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Az anyagi biztosan :D
2017. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minél hibátlanabb valaki, annál hibátlanabb párt szeretne magának.
2017. aug. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, de idővel biztosan kihasználja.

Ez inkább önérzet, nevelés, önértékelés, meg sok egyéb kérdése.

Vannak rettenet jelentéktelen, csúnyácska nők, akik azt hiszik valami oknál fogva önmagukról, hogy ők a férfiak megtestesült álmai.

És van jópár nagyon szép, értékes nő, nagyon kis önbizalommal, akik örülni tudnak a legapróbb dolgoknak is.

2017. aug. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben pontosan így van!!!
2017. aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát de szerintem meg úgy van, minél csicsásabb minél többet ad magára, pl legyen az a körmök ápolása vagy a haja, kinézete, megjelenése, ez mind mind pénzbe kerül. Ebből lelehet vonni hogy a pénzt viszi. De amúgy meg lehetne normális is ezek nélkül, de nem , neki külön extém kinézet kell. Most ez kB olyan mint hogy milyen kocsid van.. BMW-vel már lehet arcoskodni, csak hát pénz..hol ott egy sima egyszerűbb autóval is meg lehet tenni ugyanazt a távot
2017. aug. 12. 09:00
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Mű pcsának lenni pénz. Ápolni a haja, a bőröd, a körmeid, meg csinosan öltözni, vagy leemelni a segged edzeni pár fillér. Havonta ki tudom hozno neked még alkalmi kiadásokkal, és az érzékeny bőröm miatt 10-15 ezerre. Ami nagyjából az ösztöndíjam fele, ha majd dolgozni fogok, a keresetem tizede sem. Viszont ezt a "luxust" megengedem magamnak szingliként is, és úristen, hogyhogy nem a páromnak kell majd fizetni?!


Ne legyetek már ennyire szánalmasak és logikátlanok. :D Nekem is csak annyira kell majd a párom pénze, hogy el tudjon tartani belőle egy gyereket, meg magát. Ha én is meg tudom ezt csinálni, akkor merek nyugodtan gyereket vállalni, mert tudom, hogy semmiben nem fog hiányt szenvedni, hiszen két ember adagja jut rá, és ha valaki ideiglenesen nem tud annyit keresni, akkor sem lesz baj. De ez még a távoli jövő, és ez sem az én eltartásomról szól, hanem egy jól működő közös jövőről.

2017. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9-es te egy tipikus h*lye p*csa vagy, de imádlak :)
2017. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!