Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos férfinak ugyanolyan igényei elvárásai vannak mint egy hozzá hasonló átlagos nőnek akkor ugyanolyan eséllyel találnának komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy újabb kérdés, amiben önigazolást keresel, hogy neked nehezebb az élet?
2017. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen értelmetlen kérdés ez?

Ez millió dologtól függ!

2017. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Nő vagyok, szal lehet lepontozni, de amíg a puszta tény, hogy p.nci van a lábaim közt elèg arra, hogy napi x pasi bepróbálkozzon - csakis ezért -, mialatt egyébként én qrva jól megvagyok nélkülük, addig nem, ez nem áll fenn. Míg én qrva jól megvagyok fhasz/párkapcsolat nélkül, tehát nekem nem létszükséglet egy ellenkező nemű hímivarszerv, addig szerencsétlen pasik sajna nem tudnak meglenni pina nélkül, szal nostop nyomulnak bárkire, aki nőből van...
2017. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy férfinak sokkal többet kell nyújtania, mint amilyen elvárásai vannak. Az aránytalan kereslet-kínálati helyzet miatt a nők válogathatnak, ezért többet kell nyújtanod, hogy rád essen a választás.
2017. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol vannak az elvárások. Egy átlagos pasas és egy átlagos nő semmi extrát nem ért el, attól átlagos. Csak hozza az alapot, ami egy jó alap, és lehetne rá építkezni, de amúgy semmi különleges, kimagasló. (Persze, aki beleszeret, annak különleges:)) ) Ha ezt az alapot várják el, ugyanolyan eséllyel találnak maguknak párt. Ha a maguk szintje fölé teszik az elvárásaikat, akkor ugyanúgy kisebb az esélyük. Azt figyeltem meg viszont, hogy egy átlagos nő nagyobb eséllyel talál átlag pasit, átlag feletti keresettel, egy átlagos pasi meg nagyobb eséllyel talál nőt átlag feletti belsővel(hűség, szeretet, elköteleződés stb).


Szerintem egy átlagos nőnek sokkal nehezebb belsőre értékes párt találnia, de ez csak egyéni vélemény/tapasztalat. Ellenben mindenféle buta macsó, meg apatestű újgazdag fel akarja csípni.

2017. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ugyanolyan eséllyel, ugyanis az átlagnőre akad vagy 20 plusz jelentkező, az átlagférfire pedig kemény 0 darab.


#3, az megvan ugye, hogyha a pasasnak ennyire egy pina az igénye, felmegy rosszlányokra és vesz magának egyet?

Neked pedig marad majd 60 évesen Cirmi és Nyávi.

2017. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, el vagy tévedve. Amellett, hogy egy nő ingyen is gyakran talál magának bármikor, bármilyen pasit egy éjszakára, nem csak örömlányok vannak, hanem ennek a pasi verziója is. :)) Szóval mi el vagyunk látva farkakkal, ameddig csak akarjuk, ha feltétlen az kéne. De mivel nekem az nem kell, azzal meg akkor sem jövök össze, aki nem hoz egy szintet, ha "kifutok az időből" (jajdeszeretitekeztmondaniidióták), ezért keresitek a kiskapukat, meg szívjátok a fogatokat állandóan, csak megerőltetni ne kelljen magatokat véletlen.
2017. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

#7, a férfiakat viszont senki nem nézi le, ha prostihoz mennek, anno pl. kötelező is volt.

A nőket viszont igen.

Mellesleg fölrakhatod a lécet jó magasra, hogy lehetőleg senki ne tudja megugrani, de ezzel magadon kívül senkin nem tudsz bosszút állni. A pasas arra fog menni, amerre kisebb az ellenállás. Minek győzné le valaki a huszonnégyfejű sárkányt a királykisasszonyért, amikor a háromfejű legyőzése után is találhat egyet? Ezt nem sikerült még megértenem...

2017. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem az érdekel, hogy a pasi hova megy, hanem hogy lesz normális párom, vagy sem. Ha nem, akkor ne legyen semmilyen, a léc akkor is marad. Hidd el, nekem jobb az, ha nem vagyok senkivel, mintha beérem valami idiótával, csak hogy legyen. Sok nő van így ezzel, és amíg ti valóban a nőket hajkurásszátok, mi inkább megvárjuk, míg lesz normális. Ha nem lesz, akkor meg nem érjük be valami szarral, ha már mi is tudjuk azt a szintet hozni, amit akarunk.
2017. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

A #6 válaszadónak van igaza. Egy átlagos férfinek lassan semmi elvárása nem lehet, mert akkora a férfitöbblet, hogy csak kivételesen szerencsés esetben lelhet barátnőt. A jóképű menőjenőknek meg egyszerre van 4-5 csajuk, egymással is csalják őket, de nekik persze el van nézve.

Az átlagos nő meg kb. akkor nem talál pasit, ha nem akar, de még az átlag alattiakra is bőven van kereslet.

2018. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!