Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek sármosabb, vonzóbb csajok számára?

Figyelt kérdés
Ha barátaimmal megyek együtt buliba, sokszor van az, hogy elhappolják a lányokat előlem. Még akkor is, ha én kezdeményeztem. Ezt nem úgy kell érteni, hogy ők direkt el akarják szedni. Hanem az, hogy hagynák nekem a csajt, ők csak a háttérben beszélgetnek, de a csajok figyelme mindig rájuk szegeződik, és idővel engem le se szrnak. A külsőmmel nincs baj, de nem vagyok elég sármos vagy határozott. Hogyan tudnék megtanulni úgy viselkedni, hogy így háttérből rám is felfigyeljenek. Én eleve kissé szűkszavú vagyok. Szóval engem a csajok kulcsként használnak, hogy közel kerüljenek a barátaimhoz, aztán ezt a kulcsot eldobják.

2017. aug. 13. 05:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%

kommunikációd kell fejleszteni..


nem az a lényeg, hogy MIT mondasz, hanem hogy HOGYAN..

testbeszéd + szubkommunikáció + férfias ás alfa karakterjegyek + önbizalom + játékosság + flört + humor + nevetés + lazaság + könnyedség + érzelmi intelligencia + karizma + sárm


ezekre vannak tanfolyamok egyenként vagy egyben is...

2017. aug. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Persze, külön tanfolyam kell ezekre.:D Ne vicceljetek már!
2017. aug. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Ez szivacs, akkor te leszel, majd tipikusan az a férfi a jövőben, aki ha szerez magának egy nőt még véletlen se meri, majd bemutatni a haverjainak, mert félni fog, hogy azt is lecsapják a kezéről. Tudom, mert ugyan ez volt haverral ott is, mindig az volt, hogy ha nem akartam, de ő akarta a csaj még is rám mozdult nem rá. És , addig nem mutatta be a barátnőjét nekem, amit nagy nehezen szervált, amíg el nem vette feleségül! Beteges ugye? De te is ez leszel.


Hogy mit tudsz tenni? Semmit, ha egyszerűen nem vonzod a csajokat nem tudsz mit tenni.

2017. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

#2-es

"Persze, külön tanfolyam kell ezekre.:D Ne vicceljetek már!"

-> Ajánlom figyelmedbe a kérdés értelmezését: "Hogyan legyek sármosabb, vonzóbb csajok számára?"

Amit leírtam az egy elfogadható válasz a "hogyan ..." kérdésre (függetlenül attól, hogy a kérdező számára hasznos-e vagy sem).

Amit te írtál az bármiféle megoldást (vagy érveket) teljességgel nélkülöző szimpla gúnyolódás...

Ezek után érdemes elgondolkodni, melyikünknek lehet igaza.


#3-as

"Hogy mit tudsz tenni? Semmit, ha egyszerűen nem vonzod a csajokat nem tudsz mit tenni."

-> Nem értek egyet. Én magam jópár embert ismerek személyesen is önfejlesztő körökből, akik ezek fejlesztésével rengeteget fejlődtek e téren.

2017. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

# 4:

Te meg szimplán egy szerencsétlen vagy! Szerinted a sármosságot lehet tanulni? :D

2017. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

#5-ös

"Te meg szimplán egy szerencsétlen vagy!"

-> Látom a korrekt érvelés és indoklás helyett, inkább a gúny és a sértegetés együttesével próbálsz némi meggyőzőerőt képviselni (ha már intelligenciából nem futja).

Nem baj ez, csak épp a tudatlanságod reflektálja vissza...


"Szerinted a sármosságot lehet tanulni? :D"

-> Igen. Lehet.



Kérdező,

Én a helyedben nem hallgatnék egy ilyen idiótára...

2017. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Lehet hát. Hülye vagy, mint az itt okoskodók többsége. Soha nem volt még párkapcsolatod és nem is lesz csak okoskodsz itt a többi hülyével együtt.
2017. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%

#7-es


így van.. én csak okoskodom, de te mindent tudsz! te vagy maga az isten!

hát hogy lehetünk mi olyan hülyék, hogy nem fogadunk el azonnal vakon és érvek nélkül mindent, amit szent gondolatként hajlandó vagy megosztani velünk földi halandókkal???


mindenki azonnal kezdjen el viseltetni szigurú alázattal a 48%-os válaszai iránt!!!

2017. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem az a lényeg, hogy HOGYAN mondod, hanem, hogy HOL és KINEK.

A bulizós csajok lehet, hogy lepattintanak, de mondjuk egy másik környezetben talán több esélyed lenne. A buli valószínűleg nem a te tereped. Magamból kiindulva pontosan tudom, hogy zajlik ez, mivel szintén baromi szerencsétlen voltam csajozás terén a bulikban, mert egyrészt utálok táncolni vagy ugrándozni ahogy a partyn szokás, másrészt meg nem is érzem jól magam az ilyen helyeken, idegesít a nagy zaj, nem szeretem a tömeget (csak azért mentem, hogy felszedjek valakit, ami így elég kényszeredettre sikerült), tehát eleve vert helyzetben voltam.

De pl. síelni nagyon szeretek és jól is megy. Amikor sítáborban voltam olyan terepen voltam, ahol otthon éreztem magam, ami kihatott a kisugárzásomra ,sokkal lazább, magabiztosabb voltam, több lánynak is megtetszettem ott, és rögtön sikerült is összejönnöm az egyikükkel.

Szóval a lényeg, hogy olyan helyzetet, olyan terepet válassz csajozásra, ahol magabiztosan mozogsz, ezzel óriásit növeled az esélyeidet.

2017. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

#9-es

"Nem az a lényeg, hogy HOGYAN mondod, hanem, hogy HOL és KINEK."

"Amikor sítáborban voltam olyan terepen voltam, ahol otthon éreztem magam, ami kihatott a kisugárzásomra ,sokkal lazább, magabiztosabb voltam, több lánynak is megtetszettem ott, és rögtön sikerült is összejönnöm az egyikükkel."


-> Tehát ha hatással volt a kisugárzásodra, magabiztosságodra, kommunikációdra, akkor mégsem az számít, hogy "hogyan" mondtad? Ezt az ellentmondást a következtetésben azért örülnék ha feloldanád..


Amúgy részben egyet értek..

Az, hogy KINEK mondod, szintén fontos tényező.

2017. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!