Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy minden nőben csak a hibát látom pedig külsőben és egzisztenciálisan is átlag alatti vagyok?

Figyelt kérdés

Mikor ismerkedek minden nőben csak a hibát látom, ő kövér, ő buta, ő nagyszájú, ö szexcentrikus stb....

Mindig csak a rosszat látom meg és úgy érzem a tökéleteset keresem pedig én átlag alatti vagyok. Hogy lesz így párom pedig már lassan 35 leszek


2017. aug. 13. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ezzel én is így voltam szinglin, mondjuk én 19 voltam és nő. Most 21 vagyok... De szerintem ha szingli lennék újra, így folytatnám a párkeresést. Nem vagy a megalkuvó típus.
2017. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert ez sok nőnél igy is van... de ez még csak a nagyon alap amiket sorolsz.. ha tudnád hogy egyes nők akik magukat intelligensnek titulálják valójában milyen aljas sunyi féreg módjára viselkedik, ki rohannál a világból
2017. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A terv: válaszd a szexcentrikust.

B terv: fogadj be egy kutyát, a macska a vénlányoknak való.

2017. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A) "nőj fel" az ideálod szintjére, legyél olyan, amilyen a "célközönségnek" értékes.

B) csinálj fontossági sorrendet, és aszerint keress párt, a kevésbé fontos elvárásaidról letéve.


Én is képtelen vagyok megalkudni, mert úgy érzem, a saját boldogságom rovására menne. 3-4-5 éveket vártam mindig a nagy szerelmeimre, annyira ritkán hozott össze a sors megfelelő emberrel. :) Nem engedtem semmilyen elvárásomból, helyette elkezdtem magamon dolgozni. Okos pasi kell? Oké, akkor minimum, hogy én is képezzem magam. Izmos pasi kell? Oké, lemegyünk edzeni, hogy mi is formásak legyünk. Érdekes pasi kell? Akkor mi is megpróbálunk az életünkbe minél több élményt és tudást vinni. Stabil, megértő pasi kell? Fejlesszük az empátiát és tegyünk rendbe mindent magunkban. Nem csak a pasi miatt, magunk miatt is. Azon nem változtatott ez, hogy milyen gyakorisággal akadok a megfelelő emberbe, de azon igen, hogy ne csak én legyek oda érte, hanem ő is lásson bennem valamit, ami miatt "főnyereménynek" tart. Vagy legalábbis valakinek, akit nem akar megcsalni.

2017. aug. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát akkor veled van valami baj. nem normális az, hogy minden emberben a rosszat látod.

oldd meg a problémád, aztán majd máshogy látod talán.

2017. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valószínű benned is csak a rosszat látják
2017. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!