Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg átlag alatti férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg átlag alatti férfi lennék?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, de helyes sem, pocakom van, nem vagyok izmos, olyan 175 cm körüli vagyok.

Munkám van egy hivatalban, 150 ezer ft os nettó jövedelemmel.


Azt látom hogy a legtöbb női ismerősömnek helyesek a pasijai és sportosak. Sok férfinak 300 ezer ft os nettó jövedelme minimum van, valamint céges kocsi magán használatra stb.

Valóban a férfiak átlaga viszonylag sportos vagy jól keresnek, jogosan látom hogy átlag alatti vagyok így?


2017. aug. 4. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

igen.

bár jönnek amjd itt a kamu dumák a nőktől hogy ez a belsőtől függ.

függ a frászt!

külső fog meg mindig...cseszheted a belsődet, ha a külsőd olyan amilyen.

Cuccolj el anyádtól, járj edzeni, foglalkozz a testeddel, új haj, növessz szakállat, vagy vágasd le, cseréld le a ruhatárad.

mert ez így sz/*/r amit csinálsz, te is látod.


Én nettó majdnem 2 kilót keresek, albiban élek, stílusosan öltözködöm stb. Egy vén autóm van, és pont ez miatt lenéznek. Ilyen a magyar női társadalom...külsővel kell villantani, a többi majdnem mindegy...cska hosszabb távon számít, meg sírnak "+hogy jajj emgint megcsalt, de tudom hogy belül szeret ám engem, megbocsájtok".

Lehet lepontozni csajok, minél kisebb %ot kapok annál igazabb az írás, csak fáj beismernetek, hogy igenis fontos a látszat!

2017. aug. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Így van átlag alattinak számítasz jól látod teljesen. Nem kell kigyúrtnak lenni, de sportosnak igen, igényesnek kell lenni, egyéniségnek. A stílusod ki kell alakítani, ami megy a karakteredhez és láss csodát a nőket elkezded bevonzani, persze, azért az ördögnél egy fokkal szebbnek kell lenni :) A fizetés nem játszik itt, mert aki annak alapján választ azt meg te ne válaszd! 37F
2017. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Az más kérdés hogy a nőknek ez átlagos vagy nem. A kérdés az hogy a többi férfi valóban jobb nálam, valóban átlag alatt lennék így
2017. aug. 4. 08:04
 4/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
75%

Nem, nem a külső fog meg mindig, ha így lenne minden szerelem első látásból születne... ne erőltesd a saját hülyeséged általános igazságként.


És végül is kérdező átlag alatti vagy, ha definíció szerint nézzük. Arcod átlagos, tested átlag-átlag alatti, magasságod átlag alatti, fizetésed is.

2017. aug. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
175 centi vagy, és nem csinálsz magadnak egy minimálisan tónusos testet? Pedig biztos jó kiállású, magabiztos kisugárzású férfi lennél tőle.
2017. aug. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor a férfiak több mint fele jobb nálam ezek szerint?
2017. aug. 4. 08:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel nincsenek ilyen jellegű statisztikák, nem fogsz választ kapni a kérdésedre. Sokat számít, hol élsz. Budapesten például valóban nem lenne túl jó a helyzeted, míg Kazincbarcikán valószínűleg a jobbak közé tartoznál. A jó hír, hogy a külsődön viszonylag könnyen tudsz változtatni. Sok nő szereti a mackós alkatot, de ha zavar a pocakod, fogyj le! Ha edzettebb akarsz lenni, erősíts!
2017. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Hol éltek ti?



A kérdező simán átlagos. Ilyen a magyar ember!


Fizuja viszont átlag feletti.



A nők el vannak szállva, de ti is?

2017. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem arra hogy mi kell a noknek, ne a ferfiak valaszoljanak. Ez kb olyan, mint amikor egy no akarja kitalalni a ferfi gondolatait, aztan jon a jol ismert osszeeskuves elmelet a no fejeben. Ne kategorizalj senkit. Ahany ember annyi igeny. Teny, hogy fontos a kulso es a belso is, es az is hogy van amikor a belso megszepiti a kulsot. Hogy osszejossz e az adott kiszemelttel, az mulhat szerencsen is, hozzaallason is, elso benyomason is vagy egy ideig tarto baratsag utan, amikor pl a belso veszi at a szerepet. Az igenyesseg fontos, hogy legyel tiszta, apolt, jo illatu es figyelj magadra alkatilag. Nem kell kocka has, de azert legyen fontos a mozgas szamodra. Az is fontos hogy legyen munkad. Az amit gondolsz hogy kell a szuper test, magas fizetes es fullos kocsi az olyan noknek kell, akikkel felesleges kezdened, mert ugysem tennenek boldogga, hacsak nem egy olyan ferfi vagy akinek eleg ha egy ilyen no billeg az oldalan. Olyan nonek akarj megfelelni, aki a te igenyeidnek is megfelel, mert csak egy olyan no tehet boldogga. Amiket az elobb felsoroltam az en velemenyemet tukrozik, de szerintem nem en vagyok az egyetlen no aki igy van ezzel. Az emberek a sok csalodas utan altalanositanak es negativak ami normalis de nem helyes.
2017. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

1. Tehetsz azért, hogy a "paramétereid" változzanak.2. Neked is lesz megfelelő partnered, kölcsönösen.3. Soha ne " mérd" magad a sportos, sármos, stb férfiakhoz,

úgy ált. senkihez. 4. Tudd, hogy mi a szinted, mik az elvárásaid.5. Legyen önbizalmad, legyél nyitott, humoros és adj magadra minden téren.

2017. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!