Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit dob egy átlag arcú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit dob egy átlag arcú férfin (10 per 5), ha sportos lesz és jól öltözött (átlag kereset mellett)?

Figyelt kérdés
Én úgy veszem észre, hogy semmit sem. Hiába a két év kondi (egész jó úszós testalkat), meg a drága, jól álló ruhák. Valahogy azt veszem észre, hogy a nők 95%-a nem néz tovább az arcon túl. És ne az van, hogy na átlagos, akkor megnézzük a belső adottságokat. Hanem kell egy tökéletes vagy egy különleges arc, vagy a kisfiús, vagy az a sármos, karakteres típus, ha csak úgy egy tucat az 12 vagy, akkor nem néznek tovább, nem érdekli őket tovább semmi sem rajtad.
2017. júl. 29. 11:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Jó,de milyen belső tulajdonságaid vannak?Csendes vagy,visszahúzódó?Rámenős?Szoktál kezdeményezni?Mennyire vagy határozott,magabiztos?
2017. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Kb. semmit nem jelent.

Én is kigyúrtam magam, semmi pozitív hatás nem volt.

Elvégeztem két mérnökképzést, az egyetemen és utána is átnéztek rajtam.

Aztán munkahelyet találtam, annyit keresek nem bírom elkülteni. Számít szerinted? Nem.

Aztán bekattantam és egy negyedéves prémiumomból vettem VALAMIT amire már régóta vágytam. Elkezdtem használni - és csodák csodája, olyan típusú nőktől kapok pozitív vissza jelzéseket, akiket egész életemben meg sem közelíthettem.

Ráment több évtized mire rájöttem erre a trükkre. Talán még nem késő mert a farkam még működik.

2017. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mit vettél belőle, elárulod?
2017. júl. 29. 12:42
 4/27 anonim ***** válasza:

A keresetet ne hozzátok már szóba, mert fáj a fejem ettől az egész pénz-mizériától.


Hogy válaszoljak is, szerintem felveheti 8-9-re. 10 az, akin minden stimmel, ami részben adottság. De ha látom azt, hogy energiát fektet magába, hogy figyel a megjelenésére, igényes, van önkritikája, az nálam akkora plusz, hogy annál csak az a nagyobb, ha mellé a belsőjével is ezt teszi. Az öltözködéshez csapjuk hozzá a frizurát, ápoltságot és egyéb "kiegészítőket" én úgy értelmezem.


Az összkép minden. Egy átlagos arcban meg óriási a lehetőség, csak sokan ki sem használják, pedig semmivel nem kerül többe egy kis figyelmesség, meg változtatás.

21L

2017. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nincsen "tízperöt" te agymosott! Ezek a számok nem léteznek ebben a vonatkozásban. Aki ilyen tévhitek közt él, sosem fogja magát elfogadni. Neked is ez a bajod.
2017. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

#3: Nem kürtölöm világgá, mert ha mindenki ezt csinálja, odavész a tárgy különleges jellege.

De ha tudsz titkot tartani elárulhatom.

2017. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha 10/5 vagy akkor 10/3 maximum 10/4 lányok közt keresgélj,felesleges időpocsékolás mással probálkozni. A lányok minden esetben maguknál jobb partit keresnek és nem alattit. Ez kinézetben és pénzben is értendő.
2017. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ne legyél màr ennyire àlszent. Te sem jönnél össze olyan csajjal akire nem szívesen nézel mert nem tetszik. Igényes emberek olyannal kezdenek aki bejön nekik külsőre is.


Nyilvàn ízlés dolga....kinek mi jön be. Nekem személy szerint semmit nem jelent a kigyúrt test ha a többi szempont nem stimmel ami alapjàn vàlogatok.

A kigyúrt pasik amúgy se tetszenek, bàr inkább az legyen mint csontos,sovàny. Nekem amúgy a testesebb pasik jönnek be, egy kis pocakkal :) ( nem 9 hós "terhes" sörhasra gondolok) Csak azt mondom hogy 10-15 kg plusz sem akadàly.

De ha az adott férfi arca nem tetszik, és a magassàga sincs meg ( az én ízlésemnek megfelelően minimum + 10 vagy mégtöbb cm, akkor màr semmi esélye annak, hogy kezdenék vele. Szóval ha magassàg plusz nekem tetsző arc nincs akkor a teste sem érdekel akàrmilyen izmos, az öltözködése plàne nem ( a màrkab...zikat kifejezetten nem bírom amúgy sem). A keresete meg végképp nem érdekel. Ne nekem kelljen eltartani/ mindig mindent fizetni, ez bőven elég.

2017. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szóval ízig vérig nő vagy és a hozott dolgok (magasság, arc) érdekelnek. Nagyon kellemetlen világot élünk. :(
2017. júl. 29. 13:22
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha az arcod nem tetszik, akkor nem érdekel, hogy lentebb van e hasad vagy nincs. Olyan nincs, hogy 10/ valahanyas arc meg átlagos arc. Az ember arca vagy tetszik vagy nem a másiknak. Még ha az öltözködést pontoiznád avgy mondanád rá, hogy átlagos az oké, de arcban ilyen nincs, így erre a kérdésre nem lehet értelmesen válaszolni.
2017. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!