Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni? Vagy csak én vagyok egy hatalmas szerencsecsomag? :D

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már az oldalon ezt a problémát, ami engem is kísért.

Miért van az, hogy csak párkapcsolatban lévő férfiaknak a figyelmét keltem fel? Nem egyszer megtörtént már, hogy a több éves kapcsolatát miattam eldobta volna egy pasi. Persze mindig elutasítottam őket, hiszen ha az akkori baratnőjét kidobná másért, akkor ezt bármikor megtenné mással is, egyszóval nem a hűség mintakepe.

Másik eset: mikor tetszik valaki és neki nem tetszem, viszont akinek meg én tetszem se külsőleg se szemelyiségileg nem szimpatikus nekem.


22/N


2017. aug. 14. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
A társkeress nem egyszerű. Minél több az elvárásod, annál kevésbé az. Azt lehet tenni, hogy keresgélsz tovább.
2017. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
A masodik eset mindenkivel megesik neha. Az elsoben pedig te is benne vagy nyakig, mert azert olyan viszony, ami miatt valaki tobb eves kapcsolatot dobna el, nem magatol alakul ki, hanem némi interakcioval. Ezt kell megszuntetned, es nem lesz tobb ilyen.
2017. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Welcome to the real World. It's suscks. You're gonna love it. :D
2017. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
*sucks
2017. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmit...lesz ez még így sem. Meg kell várni, jönni fog.
2017. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem hinnem hogy ez veletlen. Egyik lany ismerosom is ilyen 20 eves kora ota csak hazas / foglalt pasikkal van, mert allitolag mast nem talal. (most 30)


A probelma az hogy jelentkezo lenne, de ot nem vonzzak az egyedulallok. Fel hogy atvernek ezert normalis kapcsolatba bele se kezd, csak olyannal aki biztos hogy atveri. Noi logika..

2017. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam eddig, de innentől elkezdem tudatosan kerülni őket. Már belekeveredtem ilyen ügybe sajnos.
2017. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keress magadnak innen GYKról valami szűz 20on évest. Mondjuk engen 😎
2017. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval már több nős, párkapcsolatban lévő pasival kavartál, de mikor váltak volna, te mondtad, hogy ne? Milyen jó fej vagy? Nem, nem vagy különleges, minden szeretőt ezzel hülyítenek.
2017. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, minden alkalommal kiderült, hogy van párja az illetőnek. Következetesen az elején mondtam, hogy STOP, így mindenki jól járt..
2017. aug. 14. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!