Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék párkapcsolatot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék párkapcsolatot, de mégsem jön össze. Mi a baj velem? 24/N

Figyelt kérdés
Több mint egy éve hogy már nincs párom és azóta sincs senkim. Ő volt az első kapcsolatom. Társkeresőn próbálkoztam eddig(Badoo) de folyton csalódnom kellett. Vagy olyannal találkoztam, aki élőben mégsem tetszett viszont ők akartak volna kapcsolatot. Eddig három ember ha tetszett ebből egyikkel lettünk csak barátok. A másiknál éreztem vmit, amit eddig senkinél elsőre ám ő használt ki a legjobban, hogy csak arra kellettem. A harmadikkal csak kétszer találkoztam de ő nem próbálkozott be azzal. Szóval sok embernek csak szexre kellek, vagy első találkozás után megígérik hogy keresnek és mégis eltűnnek. Tudom hogy a legnagyobb baj, hogy eléggé zárkózott visszahúzódó természet vagyok és a sok csalódás miatt egyre nehezebben bízok meg bárkiben is, sőt lassan már találkozni is félek. Barátnőim sincsenek nagyon, akikkel ki tudnék kicsit mozdulni. Külsőleg viszont semmi baj nincs velem, nagyon sokan ha meglátnak egy képet rólam pl.társkeresőn is elcsodálkoznak hogy ilyen szép, csinos lánynak hogy hogy nincs senkije. Utcán is meg szoktak nézni általában. Mi a baj velem? Lesz valaha valakim, aki komoly kapcsolatot szeretne majd tőlem? A kisugárzásommal van a probléma?
2017. aug. 14. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, nem vagyunk jósok. De azért mérget vennük rá, ha elhívna innen valaki egy talira, nemet mondanál élből, mert neten nem ismerkedsz. Mintha a Badoo nem az lenne illetve, mintha csak fixálni egy időpontot netes ismerkedésnek számítana...:)
2017. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég érdekes. Muszáj volna kicsit kinyitnod a szádat, érdeklődni a pasi iránt, aki veled szemben ül, dumálgatni, csacsogni, és lazára venni az egész figurát!
2017. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Szoval zarkozott visszahuzodo vagy aki mindenkivel lefekszik. Egy kis onbecsules nem artana.
2017. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is akartam írni, hogy gáz dolog naivnak lenni és lefeküdni csak úgy mindenkivel, holmi kis szeretetet remélve cserébe. Változtass magadon!
2017. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Badoo az a legalja mindennek.
2017. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Netes ismerkedésnél sajnos a legtöbb pasi csak ki akar használni, erre jobb, ha felkészülsz. Mondom ezt úgy, hogy pasiként én is ott keresek párt, mert kevés ismerősöm van, ezért abból a körből biztosan nem fogok társat találni.

A kisugárzásoddal nem lehet gond, bár ehhez nyilván látni kéne rólad egy képet. Mivel azt mondod, hogy csinosnak tartanak, így ha ez mellé még párosul egy mosolygós, vidám természet, akkor nem hinném, hogy az hátráltatna a keresésben.

Számomra a zárkózott, visszahúzódó természet sokkal szimpatikusabb, mint egy túlzottan extrovertált személyiség. Ez csak akkor hátrány, ha valaki meg akar dönteni, mert nyilván nem adod hamar magad. De ez így jó.

Nem lehet, hogy némileg az elvárásaiddal vannak gondok? Nem tetted magasra a lécet férfiak terén? Hisz ahogy írod, volt pár randid, tehát volt lehetőséged is kapcsolatot kialakítani.


31F

2017. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Ha kapcsolatom van az se olyan mint kéne lennie, ugyanakkor sokan csak a lukra pályáznak és van, hogy nehéz kitalálni, hogy kinek mi is a szándéka.

1. Lépésben vizsgáld meg a családod. Főleg apáddal való viszonyt. Lehet csak pótlékot keresel és az apai szeretetet a pasikkal pótolnád. Ha kell menj csaladallitasra, ott fel tudják oldani ezeket a problémákat.

2. Lépés: Önismeret. El kell hinned magadról, hogy értékes és szerethető vagy. A kép ami a fejedben él, hogy csak meg akarnak dugni, az csak a te fejedben van és ezt sugárzod ki magadból. Másrészt(ez egy kemény mondat lesz) csak is a te felelősséged, hogy nem tisztelnek a férfiak. Próbáld meg nem szexszel fizetni a ferfi szereteteert.


Ha rendbe jössz magaddal, több sikered lesz. Sok sikert kívánok ehhez az utazáshoz.

2017. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már senkiben sem tudok megbízni a sok csalódás után... :D Mindegyik netes ismerkedés volt, de egyik se zárult jól. Inkább hagyom az egészet a francba, nem erőltetem a dolgot. Nekem sincsenek barátaim, meg úgy az emberi kapcsolataimat is kb egy szóval lehetne a legjobban jellemezni, az pedig: halott. De nem sajnálom, mert egyedül a szobámban ülve a legjobb számomra. Régen én is magamban kerestem a hibát, de felesleges. Aki tényleg képes lenne szeretni és elfogadni, az a hibáiddal együtt is képes erre. Mert amúgy melyik ember hibátlan? Senki. A hibák tesznek minket emberré, szóval ne fogd a hibáidra. Valakinek alkoholista a párja, ami szerintem egy elég súlyos hiba, mégis van olyan, aki képes így is szeretni és támogatja a gyógyulásban adott esetben. Akkor téged miért ne lehetne szeretni? Csak nem találtad meg a megfelelő embert, ennyi az egész. Azzal meg ne is törődj, aki kihasznált és eldobott. Örülj neki, hogy az elején kiderül, hogy milyen, nem csak később. Tanultál belőle, legközelebb óvatosabb leszel. Tapasztalatszerzésnek jó volt. A tapasztalatok nagyon fontosak.
2017. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz, testvérem. Sose add fel, tanulj s tanulj. Megadják neked aki kell fejlődésedhez.
2017. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, mert ha én írnék neked, hogy szivesen meg ismernélek stb., nem is válaszolnál. Pedig komoly kapcsolatot keresek, de egyre reménytelenebb a helyzet. Ezért adtam fel ezeket a társkeresőket. Pedig képes lennék utazni is, nem csak Budapest környékén keresgéltem. De az átlagos férfiak nem érdekesek, válaszra sem méltóak. Szóval lenne olyan aki komoly kapcsolatot keres, csak Te nem veszed észre őket!
2017. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!