Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már meg veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már meg veletek, hogy találkoztatok egy lánnyal, akit valószínűleg többet nem láthatsz mert messze lakik tőled, egész jó hangulatban töltöttétek az estét, és mégsem történt aznap este semmi komoly? Úgy érzem miattam nem volt semmi.

Figyelt kérdés

Mit csináltatok ilyen esetben? Melyik utat választottátok? Nem foglalkoztatok vele többbet, vagy mégis megpróbáltátok?

A helyzet az, hogy úgy érzem rajtam múlt a dolog. Ez lehet azért van, mert úgy vagyok vele mint a többség hogy nekünk srácoknak kell kezdeményezni. Tettem is amit tudtam, de lehetségés hogy túlságosan is gátlásos vagyok és nem jött a pillanat. Hogyan lehet ezt félretenni? Mit csináltatok ilyen helyzetben? És azután? Sajnos manapság elég nehéz értelmes és szép lányokat találni (bocsánatot kérek a hölgyektől, tudom ez 'vice versa'), és én nem a legbátrabbak közé tartozom.

Szóval vélemény? Tapasztalat?:)


20F



2017. aug. 7. 02:48
 1/3 A kérdező kommentje:
helyesbítenék: van lehetőség hogy még találkozzunk, de sajnos kevés
2017. aug. 7. 02:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: Távkapcsolatnak nincs jövője, illetve olyan 10%-ban talán lehet, de a lényeg, hogy nagyon ritka, akkor sem az a kapcsolat marad életben, amelyik az elejétől fogva távkapcsolat volt. Kalandnak pedig mi értelme, ha szerinted olyan, akit elfogadnál kapcsolatra? Vagy nem értem a kérdésedet. Miért lett volna jó, ha megcsókolod, esetleg le is feküdtök, ha nincs jövője a távolság miatt?
2017. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz,a távkapcsolat nehezen tartható fenn, de most ezért feladod? Ahogy írod is,a mai világban elég nehéz értelmes és szép lányokat találni,és te nem is tartozol a legbátrabbak közé.. vagyis ki tudja, mikor lesz még egy ilyen alkalmad..én a helyedben nem hagynám csak úgy veszni, főleg ha a lánynak is bejöttél..ha tapasztalatlan vagy,akkor ne is csodálkozz ha nem tudtad kihozni a maximumot az első alkalomból, ezért kell egy második :)
2017. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!