Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik olyan emberrel jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik olyan emberrel jönnek össze, aki nem az esetük, nem egy ideál, nem "tökéletes", de valamiért megkedvelték/megszerették. A későbbiekben nem válnak elégedetlenné és boldogtalanná? Nem nagyobb ilyenkor a megcsalás veszélye?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De igen. Esetemben 2 ilyen kapcsolat volt, mindkettővel úgy voltam, hogy megadom az esélyt, hátha... Azonban idővel rájöttem, hogy nem fog működni, de nem mertem szakítani, mert mi van, ha később mégis megbánom. Vártam és vártam, közben én egyre boldogtalanabb lettem, nehezemre esett elmenni a randikra is, találkozni velük, ők meg persze megszerettek engem. Szörnyű volt ez így. 3-4 hónapnál nem is bírtam tovább és inkább megadtuk egymásnak az esélyt egy boldogabb kapcsolatra. (Az eszembe sem jutott, hogy megcsaljam bármelyik exem is.)
2017. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

"de valamiért megkedvelték/megszerették"......vajon miért ? :O

31/f

2017. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1:köszi.

2:te ma kekec vagy.

2017. aug. 14. 23:33
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Nem is igaz :)<3

31/f

2017. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ismertem egy ilyen lányt, aki össze jött egy ilyen komával. Az elején nem tetszett Neki, de később megszerette. Hozzá is költözött külföldre, azóta ott él, de már kimutatta a koma a foga fehérjét... engem, mint a lány legjobb barátját, elmart, megfenyegetett. A lányt szinte a tulajdonaként kezeli, Ő írogat a Facebookjáról, Ő irányítja az életét: hol dolgozhat, kivel beszélhet. Én letiltottam Facebookról, de állítólag már hetek óta nem volt fent a lány, gondolom a pasi nem engedi Neki. Ennél nálam még a kutyámnak is nagyobb szabadsága van...


A lány persze tűri, tűri, de majd egyszer megunja.

2017. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Az első válaszoló példája pont olyan, ahol nem sikerült megszeretnie az illető pasikat. De ha nem csak odáig jut el valaki, hogy esélyt adjon, hanem valóban megszereti a másikat, onnantól kezdve nem jobb vagy rosszabb, mint bármely más párkapcsolat.

Nekem eddig minden kapcsolatom ilyen volt (főleg, hogy az "ideál" pasim, mármint ránézésre, olyan, akivel véletlenül sem illenék össze gyakorlatban :D), de soha senkit nem jutott eszembe megcsalni. A jelenlegi párommal együtt élünk, esküvőt tervezünk. A legnagyobb "hátrány" ami ér, hogyha egy felszínesebb barátnő rákérdez, hogy de mégis mit eszek rajta, akkor max vállat tudok vonogatni, mert nem lehet elmagyarázni olyannak, aki még nem élte át, hogy hogyan lesz a tökéletlenből tökéletes.

2017. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt zsánerem a párom, de 8 év távlatában mondhatom, hogy nem váltam boldogtalanná és nem is csaltam meg sosem.
2017. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy baratátom kivételével mind olyan volt aki nem a zsánerem volt. És nem is szerettem őket! Olyan férfi akit én akarok,nem lesz soha,ergo én se leszek szerelmes,ez van :D
2017. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Exem ilyen volt. Okos ember lévén jókat lehetett vele beszélgetni, és annak ellenére, hogy kövér volt, helyes arccal rendelkezett. Voltak témák, amelyek iránt mindketten érdeklődtünk, de a dohányzását inkább csak eltűrtem, mint szerettem, és az sem tetszett, hogy a nyár közeledtével egyre többet ment bulizni, és akár 2-3 napra eltűnt. Én inkább családcentrikus típus vagyok, ezért nem értettem, nem is tetszett ez a viselkedés, és igen...Bármennyire is szerettem, végül elégedetlenné és boldogtalanná váltam.


Ettől függetlenül nem azon törtem a fejem, hogy kivel csalhatnám meg, hanem meg akartam vele beszélni a dolgokat. Persze ahányszor felhoztam a témát, és bármilyen diplomatikusan is próbáltam vele megbeszélni, ő megsértődött, és eltűnt. Próbált bűntudatot kelteni bennem, és sikerült is neki. Arról nem is beszélve, hogy végül ő adta ki az utamat, mert neki olyan érett nő kell, aki megérti, hogy ő bulizik, és addig is elfoglalja magát otthon pl. takarítással.


2 év után azért csak megkeresett, hogy még mindig szeret, de ekkor már nem tudott érdekelni. Ráadásul most már az ideálommal vagyok, olyan sráccal, akire már 13 éves korom óta vágyom, és leírhatatlanul jó a kapcsolat, boldogok vagyunk.


Tehát másoknak is azt tudom tanácsolni, hogy pontosan tudják, milyen párt akarnak, mit várnak el tőle, és válasszanak olyat, aki annak megfelel. Nyilván tolerálni is kell egy kapcsolatban, mert senki sem tökéletes, de ha több a rossz, mint a jó, akkor azért el kell gondolkozni.


21/L

2017. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi több, mint két éve vagyunk így együtt a párommal. Egyikünk sem épp a másik esete :D

Mégis a részéről azt látom, hogy büszke rám mindenki előtt, visz mindenhova, lovagias velem ennyi idő után is és jó a szex, nagyon.

Én pedig pont ma reggel gondolkoztam azon, miután leszólított valaki, hogy egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy mást választanék helyette.

Azt hozzá kell tennünk, ha nem is vagyunk egymás esetei, azért sok dolgot kifejezette vonzónak látunk a másikon/másikban.

2017. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!