Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer egy nőnek van kapcsolata párja, akkor az a nő miért várja el hogy hercegnőként bánjanak vele?

Figyelt kérdés
Illetve miért tesz 2 értelmű dolgokat, miért kér meg más férfiakat olyanra amik kb annak számítanak mintha jelzést adna, miért sajnáltatja magát, miért feltünősködik, illetve miért öltözik úgy, hogy kint van mindene? Nekem ha lesz barátnőm én nem engedném neki hogy ilyen semmit nem takaró ruhákba mászkáljon, s emiatt lehet besértődni, nem igazán érdekel.
2017. aug. 15. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Muszlim bevándorló vagy?

Nagyon jól megy már a nyelv!

2017. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. Kérdésre válaszolj kérlek, vagy ha ennyire nem megy akkor javaslom olvasgasd az oldal szabályzatát/lényegét
2017. aug. 15. 10:18
 3/17 acelsziv ***** válasza:
30%
Mert az az "egy nő" egy lotyó. Pont. Van valakije de mindig keresi a másikat aki jobb, esetleg gazdagabb. Nőfüggő.
2017. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor az nem is nevezhető komoly párkapcsolatnak, ha a másik fél keresgél még
2017. aug. 15. 10:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, mik azok a dolgok, amikre azt írod "miért kér meg más férfiakat olyanra amik kb annak számítanak mintha jelzést adna", írj már pár példát.
2017. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Nagy valószínűséggel még keresgél. Úgy van vele, hogy "oké, van ez a pali aki szeret, egész jól megvagyunk, de én valami többre vágyom". Próbálkozik és ha talál jobbat, akkor lelép, ha nem, akkor marad. Illetve van még egy típus, aki csak a flört kedvéért csinálja, szereti azt érezni, hogy még mindig meg tudna fogni egy férfit ha akarna. Ez a játék viszont veszélyes, mert lehet, hogy tényleg jön egy olyan, aki komolyan veszi.


Viszont azt nem szabhatod meg senkinek, hogy hogyan viselkedjen, vagy öltözzön, nem a tulajdonod. Két dolgot tehetsz:


- elmondod neki, hogy ez téged zavar, megkéred, hogy változtasson kicsit (ekkor kiderül, hogy valóban fontos vagy-e neki vagy sem)

- megpróbálod így elfogadni


36\F

2017. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt embernél nincs olyan, hogy megengedsz valamit vagy sem...

Nem a gyereked.

Amúgy ha pl a párja épp szereti, hogy úgy öltözködik, meg feltűnő, akkor mi van?

2017. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a hercegnői bánásmód? Nekem ez mindig rejtély. Attól hogy van pasija miért viselkednél vele másképp mint ha nincs. Ha alapból illedelmes gyerek vagy akkor úgyis előre engeded stb ha van pasija meg úgyis ha nincs nem? Vagy mit takar ez a hercegnős duma?

A flörtölés szerintem se fér bele egy kapcsolatba viszont a ruházatába nincs jogod beleszólni senkinek. Ha nem akarsz alul öltözött barátnőt ne olyat válassz de ha úgy jössz össze vele hogy tudod hogy semmit takaró kihivó ruhákban szeret járni akkor utólag már ne panaszkodj és ne akarj szankciókat bevezetni. Az ilyen nők párjai elfogadták sőt van aki támogatja is hogy a párja így öltözzön.

2017. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

1. Felnőtt vagyok, próbálná bárki megmondani, hogyan öltözködjek, a legtöbb nő kiröhögne, ha ezzel eléállnál.


2. Gyerek vagy még, keveset tudsz. Az emberek kalandoznak. Ha neked nem olyan kell, komolyat keress. Ilyen egyszerű.

2017. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem besértődnék, ha szabályozni akarnád, hogy miben járjak, hanem bsználak ki az utcára :)

A többi dologban konkrétan mire gondolsz? Milyen "jeleket" ad meg mikre kér meg másokat?

2017. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!