Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfik kb, hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfik kb, hány százaléka lehet határozott és magabiztos?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben a legtöbb férfi az, nyilván mindenki másmilyen mértékben, esetleg más területeken, de ha a a nőkkel ismerkedésre értjük, akkor én személyesen egy olyan férfit sem ismerek, aki ne merne ismerkedést kezdeményezni egy lánnyal.
2017. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jóval több a határozatlan férfi.
2017. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a nőkkel való ismerkedés iránt kérdezed ezt a magabiztosságot.


A munka a hétköznapi élet minden, a felnőtt élet minden velejárójában több a határozott és magabiztos ember.


egy emberi kapcsolat az teljesen más ott azért néha a legmagabiztosabb ember is lehet határozatlan :)

2017. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%.
2017. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy több a magabiztos férfi, de ehhez kell egy partner is. A legmagabiztosabb férfit is lehet bizonytalanítani ha egy olyan nővel szűri össze a levet aki nem logikusan viselkedik, idővel kételkedni fog magában és az ismereteiben.

Nem véletlenül keresnek a férfiak olyan partner maguk mellé, akivel nyugodtan élhetnek, ahol nem kell gondolatolvasásból naponta vizsgázni, aki kiszámítható és megbízható.

Persze a másik véglet is izgató tud lenni, de azok csak alkalmi kapcsolatra.

2017. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi az a határozott és magabiztos ?

Milyen téren ?


Mert minden téren magabiztosnak lenni elég nagy butaságra vall, ez a nem tul értelmes emberek kiváltsága..

2017. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb. 30% (ha tippelnem kéne).
2017. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy fogalmam sincs. :D Viccen kívül, akárhány. Nem tudjuk.
2017. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tippelnem kéne, szerintem pont annyi, mint a nők esetén. A határozottság inkább emberi és nem nemi sajátság.

Az más kérdés, hogy más módon jelentkezik férfiaknál és nőknél. Engem egyébként a határozatlanság kevésbé zavar, mert az határozott fellépéssel jól kezelhető. Ellenben a túlhatározottság, a kor szellemével járó uralkodás mindenen sokkal jobban taszít. Egy nő legyen nőies, egy férfi meg férfias - még ha ez egyre kevésbé divatos a médiákban, akkor is...

2017. aug. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!