Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van nagyobb esélye becsajozni: a határozott, magabiztos, de ronda pasinak, vagy a teszetosza, visszahúzódó, de nagyon jóképű, jó testű férfinak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
A teszetoszának, bár én egyiket sem választanám, inkább legyen átlagos pasi és kellően határozott, de visszahúzódó is :D
2017. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

:D :D h..lye értelmetlen kérdés :D :D


Nem baj, nemcsak neked van meleged, másnak is. :D

2017. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Mi a probléma? Csak tesztelem a hölgyeket, hogy mi a fontos nekik. Ne fárassz már azzal, hogy egy ronda pasi nem lehet magabiztos és egy jóképű nem lehet tutyimiutyi...
2017. aug. 5. 22:51
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Amelyik a lambó kulcsát pörgeti az ujján... :-))

(Bocs, hölgyek, ne vegyétek magatokra!)

2017. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Az utóbbinak, mert ha nem csinál semmit, akkor is rá fognak mászni.
2017. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Ha nalam probalkozna, egyiknek se lenne eselye.
2017. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
A külsőre vonzó férfinak, mivel a nők beléjük látnak minden pozitív tulajdonságot, ami normál esetben negatív lenne. Pl. csendes + ronda = unalmas, csendes + jóképű = rejtélyes.
2017. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%
#1 vagyok, amúgy tudok is példát a másodikra: randiztam 2-3x egy iszonyat jó pasival, de komolyan, az egyik legjobb csávó, akivel valaha ismerkedtem, magas, izmos, jóképű, mondta, hogy sok modellügynöksegtől megkeresik, megállítják az utcán. De olyan teszetosza, csendes, buta, életunt volt, hogy szexelni sem volt kedvem vele :D Szóval ennyit a külsőről, nem minden nőt lehet ennyivel levenni a lábáról.
2017. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

A jóképűnek. Nem véletlen emelem ezt ki.

Ha teszetosza, legfeljebb kezdeményeznek nála majd a nők. Egy jóképű pasinál simán.

2017. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a határozott, magabiztos, nagyon jóképű, jó testű férfinak :) A lányok ritkán kezdeményeznek..
2017. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!