Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak (25+! ) Mit értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (25+! ) Mit értetek az allatt, hogy kedves, aranyos, segítőkész, házias, okos, humoros, egyedi lányt kerestek? Ezek mellé milyen külső az ideál?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 22:04
 1/10 A kérdező kommentje:
*alatt.
2017. aug. 15. 22:04
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Dögös szexbomba, aki bármikor kész egy menetre, elvégez minden házimunkát, kiszolgálja és szórakoztatja urát, csendben van ha nem kérdezik és természetesen nem kerül egy fillérbe sem, csak hozza a pénzt.
2017. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ohh kettes ezek szerint én vagyok a tökéletes nő 
2017. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Nincs extrém küllemi elvárásom. Annyi, hogy legyen ápolt, igényes, lehetőleg ne legyen kövér, valamit sportoljon és káros szenvedélyektől mentes legyen. A totál átlag, úgynevezett szürke kisegerek előbb jönnek be, mint a mű nők. A lényeg a természetes szépség, báj. Csak semmi extra, az intellektualitás nagyon megdobja a küllemet a szememben.
2017. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyok 25 éves még, de leírom, mert más úgysem fogja...


Kedves = képes ráhanholódni mások érzelmeire, képes kezelni a romantikus pillanatokat, nem érzéketlen.

Aranyos = Nőies, szeretgetni való, nem egy beképzelt, mindenkit lenéző királynő.

Segítőkész = Ezen mit kell magyarázni? Nem flegma, bunkó, lusta...

Házias = Tud főzni, sütni, ételeket készíteni, legalább annyira mint én, képes rendet tartani, takarítani.

Okos = Bármilyen témáról órákig lehet vele beszélgetni abéljül hogy lelankasztaná a figyelmem egy pillanatra is.

Humoros = Érti a vicceket, utalásokat, megtekert mondatokat.

Egyedi = Nem egy műkörmös, külvilágnak élő, megfelelési kényszeres nő. Vállalja a saját stílusát, saját érdeklődési körét, saját magát, úgy ahogy van.

Nincs ideál.

Kielégítő volt a válaszom?

2017. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan van külsőbeli ideálom is, de ha személyiségre elég oké a lány, akkor elég annyi, hogy ne taszítson. Nem kell 10/10, meg tökély, meg szexi, kihívó öltözék (ez pont hogy negatív pont), meg semmi ilyesmi. Csak legyen valami becsületes, normális személyisége :(
2017. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Alapból nem keresek ilyen lányt mert ezek felét sem tudják nyújtani a mai csajok. Amelyik mégis tud ezek közül párat az legalább ugyanannyi negatív és taszító tulajdonsággal ellensúlyozza vagy egyszerűen csúnyácska és nem tetszik (ilyen is van, nem kell megsértődni).

Sorry lányok, 30 év alatt egyetlen olyan lányt nem ismertem (nemhogy jártam volna egyel) aki ilyen volt. Amelyik lány valóban szép és tudja is magáról az szinte mindig nagyképű, öntelt és/vagy flegma volt. Nem gyűlölködésképp, én örülnék a legjobban, ha valaki rácáfolna erre.

2017. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Nagyon vékony, és szeresse a szexet.
2017. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Többnyire azt, hogy legyen tökéletes és csak rájuk várjon...
2017. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Ja és a külső: az is legyen tökéletes. Na persze, nem mindenkinek ugyanolyan a tökéletes külső, így ez gyakorlatilag, meghatározhatatlan.
2017. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!