Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi semmit nem akar elárulni magáról netes ismerkedésnél, azt sem tartja fontosnak, hogy van gyereke. Ha meg 2 sor után nem akarok vele találkozni, besértődik?

Figyelt kérdés

Ki van akadva, hogy rájöttem. Meg ez minek érdekel engem, úgyis a személyes benyomás a döntő.

Ha meg nem írok vissza azonnal, már 5-ször ír, hogy merre vagyok. Valaki dolgozik is, nem egész nap a telefonját bámulja. A másik, hogy egy nap után, kb. 6 üzebet felületes dolgokról és találkozzunk, mert nem akarja hetekig az idejét rám pazarolni. Mondjuk amúgy is dolgozom hétköznap. Az sem érdekli, hol lakom, csak utazzak oda hozzá.

Annyira elegem van az ilyenekből. Meg demotiválós idézetekkel adja elő az életbölcsességeit.


2017. aug. 17. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltottad még le?
2017. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, nyugi.
2017. aug. 17. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kerdes? Ilyen nyomorekra nem pazarolnek annyit se, ameddig kiirok egy ilyen kerdest rola.
2017. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Lehet engem is lekoptattálmert az ilyenek felbosszantanak aztán rajtam csattan az ostor mikor pont egy ilyen letiltás után írok rád.... nyugi nem gondolom komolyan csak hüledezek hogy kész úriember vagyok ezekhez képest semmivel sem több eredménnyel
2017. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez nagyon erőltetett, én azt nem értem, egyáltalán miért kérdés az ilyen? De most komolyan. Miért érdekel az téged hogy egy ilyen pasi besértődik?
2017. aug. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgy nézett ki mint egy kib*szott Brad Pitt igaz? Mert nekem már nem is férfi aki egy sztárnál rosszabbul néz ki. És ezek után még te sajnáltatod magad? Undortó rongy
2017. aug. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pszichésen beteg ember. Illetve pluszban még tudja, hogyha elmond magáról dolgokat, kevesebb nőnél van esélye, főleg ha az csinos, egyedülálló, gyerek nélküli. Ha társkeresőznék, nem is jönnék össze olyannal, aki nem mond el magáról a profiljában semmit, mert azért tudnom kéne, hogy bizonyos téren összepasszolunk-e.
2017. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez tényleg gyökér. Mondjuk a munkahelyét megadta, onnan meg nem volt nehéz rákeresni a Facebookjára.

Sajnálom, mert jól nézett ki és az elején szimpatikusnak is tűnt.

Én gyanakodok, meg nem bízok meg benne stb. De komolyan, nem az első, hogy zaklat, mert nem írok vissza azonnal. A pasik ráérnek egész nap ezt a sz.r telefont nyomkodni?

Meg meg sem hívott sehova, de számonkérte, hogy tuti nem akarok vele személyes találkozót.

2017. aug. 18. 10:49
 9/9 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

De azért légyszi' te se általánosíts:

"...A pasik ráérnek egész nap ezt a sz.r telefont nyomkodni?.."

2021. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!