Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg gyűlölnöm kéne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gyűlölnöm kéne az exem, hogy kapcsolatom lehessen?

Figyelt kérdés
Nem váltunk el haragban. Nem egyeztek a céljaink, nem is lehetett öszeegyeztetni ezért elengedtük egymást (az volt, hogy én itthon akartam élni, ő külföldön). Tulajdonképpen 10 éve az egyik legjobb barátom, heti szinten 10-30 perc alatt kibeszéljük, kivel mi történt és minden rendben van-e a másikkal mert ő is én is egyébként tök egyedül élünk. Nemrégiben ismerkedtem egy lánnyal akinek őszintén beszéltem erről, körülbelül fel volt ezen háborodva holott vele még nem az exemmel pedig már nem voltam kapcsolatban, legalábbis olyanban nem amivel bárkinek bármi elszámolni valója lett volna. Azt mondta a lány, hogy ez tűrhetetlen, senkinek nem fogok így kelleni. Ti mit gondoltok ? Ez tényleg annyira tűrhetetlen ?

2017. aug. 18. 06:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%

Kedve Kérdező,


tetszik v sem a lánynak, az exeid a múltad részei. Tetszik v nem tetszik neked, a lány az exeiddel való kapcsolattartásért megszakíthatta veled a kezdődő ismerkedést (sztem örülj h most szabadultál attól a lánytól. Fennáll a lehetősége annak, h más dolgokban is ilyen kontrolláló lett volna).


Mi a megoldás? Ne beszélj alakuló kapcsolataidban az exeidről. Ennyi.


Az exeidhez fűződő érzelmeid a magánügyed.

2017. aug. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Természetesen szíve joga, csak gondoltam nem sumákolok, mert inkább komoly kapcsolatban gondolkodom.
2017. aug. 18. 06:53
 3/29 anonim ***** válasza:
39%

egyes vagyok


Korrekt voltál, az tény, de az nem sumákság, ha majd akkor beszélsz a régi kapcsolataidról, amikor annak eljött az ideje. Ha túl korán, akkor azzal erősen el lehet riasztani a jelölteket. Persze ha az a cél, akkor hajrá :D

2017. aug. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem az a cél, csak a későbbiekben sem akarok emiatt súrlódásokat. Amúgy is hajlandó lennék kompromisszumra, nyilván ésszerű kereteken belül.
2017. aug. 18. 07:22
 5/29 anonim ***** válasza:
27%
Én úgy voltam mindig, aki exeivel csicsereg, az nem kell. Az még kötődik hozzájuk. Vagy is, mindenre jó az illető, csak kapcsolatra nem.
2017. aug. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyűlölöd, az is csak annak a jele, hogy nem vagy túl rajta. Viszont így is ott a nyakadon a múlt részeként, és én sem nézném jó szemmel, hogy azzal foglalkozol aktívan, akit anno szerettél/akivel anno szeretkeztetek/akámi. Nem vagyok féltékeny típus egyáltalán, de az ilyen kis exből haver izéket ki nem állhatom, túl sok szart csináltak már, amit végignéztem. Nem igaz, hogy valaki nem tudja elküldeni az életéből...
2017. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Sokan nem tolerálják. De nők között is találni olyat, aki tartja a kapcsolatot az exszel. nekik biztos nem lenne ellenvetésük, ilyet próbálj kifogni.
2017. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem todom...szerintem túl vagyok rajta. Nem akarunk semmit egymástól és messze is vagyunk/leszünk ahhoz, hogy bárki bárkinek bekavarjon. Ez azért mégse olyan, mint amikor talicskaszám likeolgatja az ember a csajokat (újakat) meg lelkizget velük titokban, miközben kapcsolatban van. Na mindegy, akkor nem lesz senkim. Sumákolni, hazudozni nem fogok csak hogy legyen valakim, ahogy több éves barátságokat sem árulok el.
2017. aug. 18. 07:41
 9/29 A kérdező kommentje:
Remélem ilyenbe is belefutok 7es :). Köszi a válaszokat, nyugodtan írjatok még, ha eszetekbe jut valami.
2017. aug. 18. 07:42
 10/29 anonim ***** válasza:
35%

Nálam ez nem jöhet szóba, szóval én még meg is köszöntem volna neked, hogy korrektül, hamar megtudtam tőled, hogy nem működne köztünk.

Nézd, az emberek kb 90%-ban ez azt sugallja, hogy nem tudtátok egymást elengedni, még érzelmek vannak. Senki sem akar harmadik kerék lenni.

2017. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!