Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esély van rá, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá, ha nincs túl sok időm - hétvégén sem nagyon, csak ritkán - lesz normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Már nem is vagyok annyira túl fiatal és mint említettem, időm is alig van. A hozzám közelálló emberekre is alig van időm és a legutolsó kapcsolatomnak is vagy 2 hónapja vége van. Pont a fenti dolgok miatt ment tönkre, így is gyakran az éjszaka közepén járok haza.


36/F


2017. júl. 1. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően zsákutca egy olyan élet, ahol ilyen mértékben nincs ideje az embernek. Persze, dolgozni kell, elég csúfos a fizetés a munkaidőhöz képest általában, lehetnek az embernek elhavazottabb időszakai, lehet sokadika meg összejöhetnek a dolgok, de ha valaki nem tudja úgy összerakni az idejét, hogy jusson egy kicsi magára, úgy kiég, mint a sicc és kikészül.


Nekem is volt ilyen időszakom, 2-3 hónap, le is csengett és minden rendbejött. Viszont az alatt az idő alatt, ha egy dolgot is tanultam az az, hogy egy jól összepréselt időmenedzsmenttel az ember csodákra képes. Bevágtam az edzésemet meló elé, ebédszünetben a kaja mellett letudtam egy csomó dolgot, kipréseltem a munkaidőből, amit ki lehetett, utána rohanás haza, főztem, közben letelefonáltam, amit le kellett, bevágódtam az ágyba, pihentem fél-1 órát úgy, hogy nem nézegettem sem mobilt, sem tv-t, semmit, csak lazítottam, aztán volt még időm bőven egy kicsit fellélegezni elalvás előtt, hogy keljek megint hajnalban és menjek le edzeni. És be tudtam ékelni pár órás találkákat, tudtam hétfő este elkezdeni, ami pénteki határidős, hogy pénteken meglátogassam a nővéremet, mert akkor lett épp kisbabájuk és hogy néz már ki, meg nekem is jólesett kiszakadni a mókuskerékből. Viszont akkor tényleg tele volt a lakás post-itekkel, vezettem táblázatot a teendőkről és próbáltam kiagyalni, hogy mit hova pakoljak be, hogy összeadódjon a sok "fölös 5 perc" egy nap 1-2 órára, volt beállítva napi 40 ébresztőm, hogy mit kell elkezdenem, mivel kell kész lennem, hova kell mennem... És még élveztem is igazából a lendületet, mert színes volt és beterveztem magam is és a társaságot is.


Szóval szerintem itt kellene kezdeni. Olyan nem létezik, hogy az embernek nincs hetente 2-3x néhány órája szabadon hagyva, amivel kedvére gazdálkodhat. Minden másra ott a telefon, a Facebook, meg ha komolyra fordul, az összeköltözés.

2017. júl. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig arra van időd amire szánsz, amire akarsz.

Lehet munkahelyet váltani, ha az a problémád hogy sokat dolgozol.

Egy párkapcsolatot ápolni és törődni kell minden nap hogy működőképes legyen.

Ha kapcsolatot akarsz, akkor szakíts rá időt. A te érdeked, nem az enyém.

2017. júl. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy srác meg akart velem ismerkedni. Az én munkaidőm kora reggeltől délutánig tart, az övé kora délutántól estig. Felejtős volt :D

Én elkezdek egy hétvégi sulit szeptben, mellette H-P meló. Ezek mellett én a szociális életemet fogom még ápolgatni, max kevesebbet alszom. De fontosabb a párom meg a barátaim :)


Tényleg mindenkinek arra van ideje, amire szeretné. Összeköltözést javaslok én is :)

2017. júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!