Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak tényleg nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak tényleg nehezebb az élet, a lányok miért találnak könnyen ilyen párt?

Figyelt kérdés

Egy hivatalban dolgozok, ahol nagyon sok a fiatal lány kolléganőm van. Fizetésünk nem nagy 130-140 ezer nettó körüli, tehát nem sok.

Kolléganőim átlagosak, nem csúnyák, de nem is olyan jó nők, mégis szinte az összes lánynak jól kereső diplomás párja van. 3-400 nettó, céges kocsi (10 millás), céges nyaralás, céges juttatások stb. jól élnek....

Én és az a pár fiú kollégám csórok vagyunk, ha össze is jön egy barátnő, az is hasonló mértékben keres, ilyen pénzesebb lányra ne is álmodjak.


Úgy érzem nehezebb a dolgom, azért mert férfi vagyok, ugyanis a jó létet nekem kell megteremteni, mert ez van a társadalomban elhintve......


2017. aug. 18. 08:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
16%

Igen. Egy fiatal nőnek nagyon egyszerű. Egy fiatal férfinek pedig... extremely hard, ahogy az angolok fogalmaznák meg. Viszont 30 évesen fordulni fog a kocka, le fognak csengeni a nők túlzott értékei, amik a 20-as éveikben voltak, és onnantól a férfiak kerülnek előnybe:

[link]

2017. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Ezt most férfiként mondom, de szerintem valahol csak részben van egy kis igazad. Tény, hogy sok nő van, akinek a pénz kell, és ezért képes még a nagypapival is ágyba bújni. De! Ha megnézed, független, hogy milyen korban élnénk, a férfi az, aki a családját meg kell védeni. Ő kell legyen a támasz. Most ezalatt nem azt értettem, hogy a nő maradjon a konyhában, persze ugyanúgy kereshet ő is, de általában a férfi az, aki a család alapjait meg kell hogy tartsa. Ettől a nőnek is meg van a maga szerepe. És igazából a normális nők is arra vágynak, hogy egy intelligens, diplomás mellett mutatkozhassanak. Ez nyílván jó esetekben pénzzel is jár. Vagyis mindenki egy sikeres ember mellett szeretne állni.
2017. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2-es De emiatt szerintem nehezebb az életünk, mert szerintem nehezebb védelmezni támogatni a másikat, megteremteni a családi biztonságot, mint főzni szeretet adni és gondoskodni a másikról (nem anyagi értelemben).
2017. aug. 18. 08:40
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Ferfi szemmel nezve talan. Egy atlagos no 5 perc alatt talal sikeres part, aki mellett haztartasi dekoracio es szexualis segedeszkoz lehet. Mennek majd nyaralni meg etterembe, de egy targy megiscsak targy marad, az emberek nem tul boldogok ha targykent bannak veluk.


Olyan part aki igazi nokent tekint ra, sokkal nehezebb talalni mint egy atlagos ferfinek not.

2017. aug. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

"Viszont 30 évesen fordulni fog a kocka, le fognak csengeni a nők túlzott értékei, amik a 20-as éveikben voltak, és onnantól a férfiak kerülnek előnybe:"



álom, álom, édes álom....

2017. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Lazy Lover ***** válasza:
0%
1nél a pont!
2017. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

"aki mellett haztartasi dekoracio es szexualis segedeszkoz lehet"

Én férfiként örülnék ha így élhetnék: a munkám elég nagy kihívást ad, otthon már nem akarok brainstormingolni csak élvezni az életet.

2017. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

5. Ebben akkor is van igazság, csomó 30 feletti nővel ismerkedtem és bizony sokkal jobban panaszkodnak, hogy minden férfi csak azt akarja tőle, meg sokkal linkebbek velük a pasik.


Ha megnézed a társkeresőket jóval több a nő 30-40 év közötti korosztályban, mint a 20-30 év közöttiek között. És tény hogy társkeresőre azok az emberek mennek akik nehezen találnak társat valami miatt...szóval nem olyan álom ez......

2017. aug. 18. 08:57
 9/29 anonim ***** válasza:
15%

#Kérdező: " Ebben akkor is van igazság, csomó 30 feletti nővel ismerkedtem és bizony sokkal jobban panaszkodnak, hogy minden férfi csak azt akarja tőle, meg sokkal linkebbek velük a pasik."


Mert még mindig nem tanultak, és csak 1 típusú FÉRFI létezik számukra, aki pedig még ennyi idősen is kalandozhat, ugyanis mindig lesz kivel.

2017. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
9. Azért ez nem igaz.... én 34 vagyok és 30 alatt barátnőm sem volt, most 30 felett vesztettem el a szüzességet.....szóval talán ez is egy jelzés lehet annak amit az egyes írt...
2017. aug. 18. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!