Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem érzitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek úgy, hogy ideális párt majdhogynem lehetetlen találni magunknak napjainkban?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 00:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
de igen, mindig felcsillan a remény... és mindig csalódnom kell h megint nem akar semmi komolyat az illető, egyszerűen senki nem akar kapcsolatot
2013. dec. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Érezni? Nem, én már rég elfogadtam.
2013. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én mostanában csak olyakat kapok randira h, bár szép a leányzó, de mégsincs benne az a plusz h élvezzem a randit.

tudom h sokan ezért is összetennék a két kezüket de, szar az amikor pont azzal nem sikerül elmenni vhova aki viszont tényleg kéne :DDD

nade sebaj, az élet már csak ilyen:D

F

2013. dec. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Gyakran elkerülik egymást az emberek a saját hibájukból, túl sok az előítélet bennük. A másikban nem a pozitívumokat keresik elsősorban, hanem a rossz tulajdonságai alapján döntenek róla. Én ezt tapasztalom.
2013. dec. 19. 00:46
 5/19 Joco901019 ***** válasza:
Sajnos így van én is így érzem hogy sok ember nem találja meg akire igazán szüksége van. Amikor meg már úgy van hogy végre van mellette valaki, kiderül hogy mégsem az igazi.
2013. dec. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem értelek titeket. Miért nem tesztek azért, hogy kelljetek másnak? Küzdjetek meg a lányért, első, második, harmadik válaszoló! Vagy mi az oka annak, hogy nem akarnak komolyat/ nem akarnak elmenni randira?

Magatokban kerestétek már a hibát? Változtassatok akkor!


Nem dirigálni akarok, csak buzdítani akarlak titeket! :D

2013. dec. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"ideális" Ez olyan mint az ideális gáz, sokan beszélnek róla meg számolnak vele de nem létezik. :D

Nem kell álomvilágban élni és ennyi, mások "hibáit" is lehet szeretni.

2013. dec. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

3as vagyok:D

figyelj drága, értem is hiába küzdene egy olyan nő akitől én nem akarok semmit, nem vezetne eredményre:D

(volt ilyen, azért mondom)

uhhogy nyitott szemmel járok, de nem vagyok nyuszi ha erre célzol :D

2013. dec. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

És szerinted mi az oka, hogy nem kellesz valakinek?


Bocsi, ha túl személyes kérdés, csak érdekel :D

2013. dec. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz szerezni is igen de még megtartani....eddig minden parom lenyultak még a rondakat is. Mindenkinek a legjobb kell és a kapcsolat már ugyanolyan fogyasztási cikk mint a wc papír.

Sajnálattal tapasztalom hogy ilyen nehéz soha nem lesz így csaladom

2013. dec. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!