Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy férfi ha szexelni akar változatos nőkkel, de nem akar barátnőt?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szexeljen valtozatos nokkel es ne vegye oket felesegul, jarjon rendszeresen nemibeteg szuresre.
2017. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szedjen fel változatos nőket egyéjszakás szexre
2017. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ott vannak a prostik.
2017. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szexeljen, de ne ígérjen szex reményében komolyat a nőknek.Sokan itt b...sszák el a hitelességüket.Az más kérdés, hogy ez kevés nőnek lesz vonzó, de nem reménytelen a helyzet.Akadnak csak szexre vágyók köztük is.
2017. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4: "Az más kérdés, hogy ez kevés nőnek lesz vonzó, de nem reménytelen a helyzet."


Megengedheti magának egy változatos nőkre vágyó férfi, hogy csak kevés nőnek legyen vonzó? Szerintem nem.

2017. aug. 18. 09:21
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz vonzó sok nőnek, csak ne hazudj azért, hogy szexelhess, mert a női pletyka a rossz híredet is viszi, akkor meg lesheted a változatos nőket, ha elterjed, hogy szélhámos vagy... :-)
2017. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Prostituáltak szolgáltatásainak igénybe vételét javaslom. Mindenki azt kapja, amit szeretne ebben az üzletben: te szexet, ők meg a pénzedet. Tiszta üzlet.

2017. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Megengedheti magának egy változatos nőkre vágyó férfi, hogy csak kevés nőnek legyen vonzó? Szerintem nem."


Vonzó sok nőnek lehet, az megint más lap, hogy a nők többségében a komoly kapcsolatokra vannak kódolva.Ezt el kell fogadni.Azzal kell beérned, ami van, ha nem akarsz egy nő mellett hosszabb távon megmaradni.A másik hitegetése viszont pusztán szex reményében aljas dolog.Bár, ha neked ez ráfér az arcodra(de szépen írtam :D), az a te dolgod.Csak ne csodálkozz, ha kevés lehetőséggel találkozol és sokan mérföldekre elkerülnek majd.

2017. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Diavolino44 ***** válasza:
36%

Nem kell hazudni, mond azt, hogy szeretned kideriteni, hogy ebbol mi lesz, nrm zarkozol el A hosszutavu kapcsolat elol. Ha megtalalod az igazit, akkor ugyis felesleges tovabb keresni. Nem igy van?

Igy a nok boven belemennek a szexbe, maximum azt nem tudjak, hogy a merce nalam jelenleg annyira magas, hogy eselyuk sincs megugrani. De ezt nem szoktam elmondani ennyi.


Ha egy no bevallja, hogy neki csak szex kell semmi mas, azzal, felvallaja azt, hogy tarsadalom megbelyegzi, hogy ku.va, meg ha tenyleg szexet szeretne abban a pillanatban. Minden napos kerdes itt is , ...most ettol ribizli vagyok? Nem veletlenul.

2017. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Erre valók a prostik.
2017. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!