Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 30 körüli és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 körüli és nem akar komoly kapcsolatot akkor gyerek és még nem nőtt fel?

Figyelt kérdés
Csomó nő akivel ismerkedtem és közöltem vele hogy nem akarok komoly kapcsolatot mind azt vágta a fejemhez hogy nőj már fel, meg gyerek vagyok még stb.
2017. aug. 10. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem érzed magad késznek egy komoly kapcsolatra, vagy nem erre vágysz, azzal nincs baj.


Gyerekes meg akkor lennél, ha hitegetnéd ezeket a nőket, de nem, mivel te korrektül közlöd az elején.


Szerintem, inkább ez őszinteség és dicséretes! ;)

2017. aug. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez csak a te döntésed, mit akarsz. Ahhoz, hogy gyereknek tartsanak, sok más is hozzá járul. Valószínű, az egész viselkedésed gyerekesnek tartják.
2017. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Én már közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz, de se gyerek se feleség és mégsem érzem magam gyereknek :) Persze megkomolyodni soha nem akarok és nem is fogok, mert rajonganak értem a fiatal lányok és ezen a téren suhanok most . Persze, majd 40 felett már elgondolkodom egy komolyabb nőben, akitől még gyerek is lehet majd, bár nekem nem hiányzik a gyerek őszintén. Még élem az életem , amíg tehetem. Más ennyi idősen már 2 gyerekes apa meg lepukkant férj (elhízott, nem igen ad magára már az asszony mellett) én meg fitt vagyok frissen tartanak a fiatal lányok, edzeni járok nem parancsol senki. Most mondjátok, hogy gyerek vagyok leszarom :D
2017. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy gyerek, hanem egy érzelmileg éretlen felnőtt. Ennek okairól konzultálhatsz a pszichológusoddal vagy akár élhetsz úgy is mint az utolsó válaszoló aki 40 éves koráig kislányokkal szexel. A döntés a tiéd.
2017. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem gyerekesség.

Egyszerűen nem akarsz. Ilyen típus vagy , és nem is kötelező se a gyerek se a házasság.


De olyan emberek is vannak akik nem találták meg azt akinél valóban úgy éreznék, hogy igen tőle szeretnének. Most legyen olyantól gyerek akivel nem az igazi semmi sem??


Jobb az őszinteség.

2017. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dühíti őket a függetlenséged.
2017. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nevezhetjuk sokmindennek a lenyeg hogy a nok ebben a korban mar mast akarnak. Vagy normalis kapcsoaltot megbizhato ferfival, vagy rengeteg penzt egy impotens venemberrel.
2017. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért csodálkozol azon, hogy nem lelkesednek a guminő szerepért?
2017. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem az. Akkor lennél gyerekes, ha beadnád nekik, hogy kapcsolatot akarsz, aztán meg jól átb-szod őket.
2017. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Lehetséges, hogy egyszerűen csak túl sokat tapasztalt a nőkről, és leesett neki 30 éves korára, hogy feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük.

Eltartott egy kis ideig, de jobb későn, mint soha.


10 év múlva figyeld majd meg, hogy fog vörösödni a fejük, amikor látják, hogy boldog, független életed van, ők meg rossz házasságban, válásban vergődnek :D

2017. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!