Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mit takar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit takar, ha egy nőre azt mondjátok, hogy "fullos"?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
minden elvárásnak megfelel a teste, talán jobb is
2017. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Angol teli, latin csont szavakból képzett összetett szlengszó, tehát csonttal teli/telített. Fogd fel vicceskedő ténymegállapításnak D:

31/f

2017. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Kinek mit, attól függően hogy milyen az ízlése. Nekem egy vékony, sportos testalkatú, kis mellű lányt jelent, de szerintem a többség a nagy dudákkal és a "van mit fogni rajta" testalkattal párosítja ez a szót...
2017. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A címkék között felsoroltad kb. az összes olyan magyar kifejezést, amit lehetne használni a 'full' helyett.

Bárcsak használnák is őket!


21/L

2017. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg van tomve.
2017. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tökéletes csaj
2017. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%
Ezt a suttyók szokták mondani a szép nőkre, akiket megdugnának.
2017. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ezt csak tiniktől hallottam szerencsére:D
2017. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy csorog rá a nyála kb az összes kannak ,ha végigmegy az utcán.
2017. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Átlagosan csinos, de nagyon sok pénzt elköltött a külsejére (pl plasztika, póthaj, sminktetkó, tetkó, ruhák, táskák, ékszerek, profi smink, drága programok, ebből látszik hogy jó fogás anyagilag, jól szituált család, ezért mondják rá hogy fullos, lehet vele villogni mint egy drága kocsival.
2020. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!