Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, kérlek, mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kérlek, mondjátok meg: miért csináljátok ezt!?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, egyedülálló. Mostanában azt figyeltem meg, hogy ha egy társaságban (legyen az bármilyen közösség, nem kifejezetten társkeresésre gondolok), mindig akad egy-két férfi, aki udvarol. Sokszor nekem is szimpatikusak, beszélgetünk. Van, hogy említik, hogy majd találkozhatunk. Oké. Aztán megnézem például a Facebook profiljukat, vagy megkérdezem egy közös ismerősünket... és kiderül, hogy házasok, kisgyerekkel! Először azt hittem, hogy csak én értem félre a közeledésüket, hiszen mégsem lehet, hogy egy családos ember udvaroljon, nem igaz...? De aztán már mások is mondták, hogy "látom, nagyon tetszettél neki". Ehhez képest viszont a mai napig pakolja ki a közös képeket "élete párjával", meg "szerelmével"... Most akkor mi van??

2015. júl. 22. 16:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Ge_ciládák, valóban sok van belőlük. Náluk ez ennyit ér, te is csak egy trófea lennél.
2015. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De ez valami elképesztően elszomorító és kiábrándító. :( Én már emiatt senkiben sem bízom. Most hétvégén is ez volt: jön oda, teszi a szépet - tényleg aranyos!! Jól esik, és reménykedem...


Nos, a Facebook oldalán tucatnyi közös képe van a családjával: kicsi lánya, kb. kétéves. Nagyon cuki. Aranyos és szép felesége... Tengerpart, ölelkezés a parkban, fagyizás... Normális és boldog család. Nem több éves képek, hanem egy hetesek, pár hónaposak!


Nekem már mindig csak ez jut, vagy most komolyan, én ezt nem értem?! :(

2015. júl. 22. 16:32
 3/20 anonim ***** válasza:
47%

Ó igen, egyáltalán nem általánosítasz, de komolyan, mi mind ilyenek vagyunk, az agyunk három dologra képes csak koncentrálni: sörivás, dugás és a nők megalázása. Köszönöm a maradék 3,5 milliárd férfi nevében ezt a pontos leírást rólunk, ugyanis (ahogy fentebb írtam) mi mind egy szálig így viselkedünk, kivétel nélkül.



srsly pls...

2015. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy mind ilyenek vagytok! Én azt mondtam, hogy mostanában ilyenekkel találkozom. És ez igaz is.

Biztos nem ilyen mindenki, de valamiért hozzám ezek jönnek oda, emiatt én úgy érzem, hogy az életben nem lesz esélyem normális párt találni.


Nem tudom, mi bajod, de szerintem senki sem bántott téged. Akinek nem inge, ugyebár...

2015. júl. 22. 16:35
 5/20 anonim ***** válasza:
7%
Flörtölni jó. Ártalmatlan dolog, mi ebben a bonyolult?
2015. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Az, hogy én ezt hitegetésnek érzem.


Én soha, de soha, semmi pénzért nem lennék a Harmadik, és sosem tennék tönkre egy családot. Viszont nem szeretnék örökre egyedül maradni.


Én PÁRT keresek, nem flörtöt!

2015. júl. 22. 16:37
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Szar a házasságuk, csak túl kényelmesek, és nem képesek kilépni belőle.
2015. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Felborult a világ rendje. Akinek nincs párja már kezdeményezni sem akar/mer, akinek meg van sorozatban vadássza a nőket. A hűség meg egy elcsépelt fogalommá vált.
2015. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező, valószínűleg rossz körökben mozogsz.

Azt mondom, ha folyamatosan akadályokba ütközöl az utad során, akkor az az út nem a tiéd.


Ezen férfiaknál valahogy a mindenmindegy-lélektana működik. Nagy önbizalommal rendelkeznek, és ezért mernek fellépni így pl. veled. Ugyanis, ha nem jön össze a vadászat, nincs gond, hazamegy, rámászik az asszonyra(akit mellesleg un), majd legközelebb újra próbálkozik. Mert manapság ez a 'trendi'.

A szinglik meg nehezebben kockáztatnak, mert megunták már a folyamatos lekoptatást, és nem akarnak újabb önbizalomromboló adagot maguknak. Mindezt az elsőként említett 'mintaférjek' miatt elszenvedett általánosításnak köszönhetően.

2015. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy Facebook oldalra nem biztos hogy kiteszik az igazat

a kapcsolatukról.Lehet hogy a profil csak egy kirakat a nyilvánosságnak.

2015. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!