Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajoknak nem idegesítő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak nem idegesítő a sok bepróbálkozás?

Figyelt kérdés

Szerintem egy idő után eléggé idegesítő lehet ez, igaz, lányok? Van egy csaj, aki tetszik, ismerjük is egymást elég régóta, szoktunk dumálni. Többször mondta, hogy tök hülye pasik akarják felszedni, mindenféle szar szövegekkel. Én is mondjuk elhívhatnám randira, de könnyen elképzelhető, hogy nekem is nemet mondana. Bár ezt csak én gondolom, de ezt tartom valószínűbbnek. Szerinte egyébként rendes, normális, aranyos fiú vagyok, könnyen lelhetnék egy barátnőt.


Még régebben is volt egy ilyen esetem. Ott is tetszett nagyon a lány, összebarátkoztam vele, s ő neki is gyakran elege volt az állandóan udvarló fickókból. Ő azt nagyon szimpatikusnak találta bennem, hogy nem nyomulok, s hogy nagyon tisztelettudó vagyok. Szerencsére 3 év szenvedés után elmúltak az érzéseim az irányába.


Most abban bízom, hogy a mostani lánynál is elmúlik majd a dolog. Nem szívesen hívnám randira, mert elege van a sok pasiból. Most csak egy igazi férfira vár. Azt, hogy most ezt kire értette, nem tiszta. Ebben a szerelem, meg érzelmek témához hülye vagyok, nem is olvasom a nők jeleit.


Más lányok is így vannak ezzel, mint a fent említett két leányzó?



2017. aug. 18. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem a bepróbálkozás maga kevésbé zavar, mint az, amikor a fickó annyira töketlen, hogy bár egyértelmű, hogy mit akar, ki nem mondaná még véletlenül sem, inkább elsomfordál, vagy taktikázik.
2017. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 ebben általában a csaj bénasága is benne van... bocs.
2017. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne sértődj meg,de ez szánalmas.Hány éves vagy,hogy félsz a visszautasitástó? 11-12?

Nem szeretnék senkit megbántani,de aki elég felnöttnek érzi magát egy párkapcsolathoz-legyen már annyi vér a pucájában,hogy kezdeményezzen.

Miért várjátok egy nőtől,hogy ő udvaroljon.

Ez elég férfiatlan viselkedés.Szerintem ne is szólj semmit,pár év szenvedés még belefér.

2017. aug. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2: egy szóval nem mondtam, hogy engem érdekeltek volna ezek a pasik...
2017. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudod 3-as, feleslegesen nem akarok bele menni egy pofonba. Annyit nem ér, hogy emiatt esetleg a barátságunk is tönkremenjen.
2017. aug. 19. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert a félmillió elutasítás, pofáraesés az cseppet se idegesítő ugye.

A nőké a dolog könnyebbik része, nem tudom, mit nyifognak.

2017. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!